• FILTRY DO OKAPÓW

Okap, jako element standardowego wyposażenia kuchni, ma za zadanie usuwać z pomieszczenia wilgotne powietrze i nieprzyjemne zapachy. To nowoczesne, inteligentne urządzenie należy jednak prawidłowo użytkować oraz czyścić i konserwować, by móc cieszyć się jego wydajnością przez długie lata. Dzięki naszej ofercie akcesoriów, a także części zamiennych wszelkie awarie z pewnością uda się naprawić szybko i tanio.

Filtry

Filtry węglowe skutecznie usuwają zapachy powstające podczas gotowania. W zależności od intensywności użytkowania i stopnia zabrudzenia należy je wymieniać co kilka miesięcy. Aluminiowy filtr przeciwtłuszczowy, który również mamy w naszej ofercie, może być łatwo czyszczony w domu. W razie wątpliwości zachęcamy do konsultacji, gdyż wymienne akcesoria do okapów kuchennych posiadają różne kształty oraz wymiary i należy je dobrać do posiadanego modelu.

Pilot do okapu

Okapy kuchenne z pilotem stanowią udogodnienie dla użytkowników, którzy cenią sobie ergonomię w kuchni, dla osób o ograniczonej sprawności fizycznej lub o niskim wzroście. Pilot ułatwia sterowanie wszystkimi dostępnymi funkcjami, takimi jak włączanie, wyłączanie, oświetlenie oraz timer. Do obsługi modeli najnowszej generacji z energooszczędnym, oświetleniem LED-owym sprawdzi się nasz pilot RGB, za pomocą którego można sterować zarówno natężeniem światła, jak i kolorystyką. Wszystkie piloty do okapu Maan są poręczne, lekkie i mają czytelne, estetyczne przyciski.

Pozostałe akcesoria do okapów kuchennych

Czasami potrzebny jest inny detal, np. żarówki, elementy montażowe, a także środki do czyszczenia. Bez problemu znajdą je Państwo w asortymencie naszego sklepu. Zapraszamy do przejrzenia naszej ciekawej oferty.