• Okapy sufitowe

Brak produktów do wyświetlenia

Okapy sufitowe

Okapy sufitowe - charakterystyka

Okapy sufitowe – tak jak nazwa wskazuje – mają związek z sufitami. Pisząc wprost, okapy sufitowe są tam montowane. Charakteryzują się wysoką jakością, a przy tym są niezwykle kompaktowe.

Montaż okapów sufitowych

Okapy sufitowe w przeciwieństwie do okapów wyspowych, instalowane są nad wolnostojącą płytą kuchenną. Są alternatywą dla tych, którzy z różnych względów nie chcą montować okapu wyspowego. Można je montować bezpośrednio do sufitu – wówczas pełnią rolę nowoczesnych i designerskich dodatków w kuchni lub mogą być także montowane w podwieszanych sufitach. Ze względu na wysokość montażu okapy sufitowe zwykle posiadają dużą moc i wyposażone są w pilota do sterowania. Powszechnie dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach.

Okap kuchenny sufitowy to praktyczne rozwiązanie

Pochłaniacz sufitowy zlokalizowany jest bezpośrednio na suficie lub podwieszony pod nim. Dzięki umiejscowieniu na górze, stanowi bardzo wygodne i praktyczne rozwiązanie, które pomaga zaoszczędzić trochę miejsca w kuchni.  Zaletą tego okapu jest także jego niewielka powierzchnia, którą można łatwo i szybko oczyścić z zalegającego kurzu lub osadu. Nasze okapy kuchenne sufitowe, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, niezwykle szybko pochłaniają parę, wilgoć, zapach oraz dym. Posiadają bardzo wydajny wyciąg, dlatego świetnie spełniają swoją funkcję w każdej kuchni – nawet tej o dużym metrażu. 

Okapy sufitowe – unikalne wzornictwo i elegancja w jednym

Każdy okap sufitowy dostępny w naszej ofercie wyróżnia się niezwykłą uniwersalnością. Idealnie sprawdzi się zarówno w kuchni otwartej, sąsiadującej z salonem lub jadalnią, jak i w pomieszczeniu zamkniętym. Współczesne trendy w aranżacji wnętrz umożliwiają wykorzystanie nowoczesnych modeli okapów. Stylowe kształty nadadzą pomieszczeniu niezwykłego charakteru. W naszym sklepie znajdują się okapy sufitowe pasujące do kuchni o rozmaitych stylach (od klasycznych, przez retro, po modernistyczne). Polecamy modele minimalistyczne z dyskretną elegancją. Najbardziej modne barwy to biel, czerń i metal, które idealnie komponują się nawet z różnokolorowymi wnętrzami kuchennymi. Okapy sufitowe wyróżnia szybki i łatwy montaż oraz demontaż. Żarówki LED umieszczone wewnątrz urządzenia dają bardzo jasne światło, pełniąc jednocześnie funkcję dodatkowego oświetlenia kuchennego. 

 

Modele dostępne w różnych wariantach

W naszym asortymencie możecie Państwo znaleźć modele okapów sufitowych jak chociażby okap sufitowy Fenu Mipro 100 cm, który sprzedajemy jako okap biały lub okap czarny, o różnej funkcjonalności. Opisywany przez nas model posiada cichy tryb pracy i jest bardzo łatwy w codziennej pielęgnacji, o czym przekonacie się Państwo szybko po jego zakupie.

Zachęcamy Państwa do kontaktu!

Jeśli chcecie się Państwo dowiedzieć czegoś więcej na temat naszej oferty – prosimy o skontaktowanie z naszym doradcami. Udzielą Państwu wyczerpujących informacji i ułatwią podjęcie decyzji, który produkt będzie najodpowiedniejszy do stylu, w którym utrzymana jest Państwa kuchnia.