• Okap do zabudowy Skiper 55 cm satyna Maan

Symbol: OSKI55I4P.S3.MC.SA.SK_EO

Okap kuchenny do zabudowy Skiper

Sterowanie
Mechaniczne Push Buttons
Oświetlenie
LED 2 x 3W
Klasa energetyczna
D
Wydajność maksymalna [m3/h]
370
Głośność max [dB(A)]
68
Tryb pochłaniacza - dodatkowo wymagane
2 filtry FDUEEL
499.00 -40% 299.00
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
299
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Dostępny
Zostaw telefon

Okap Skiper 55 cm MAAN stanowi doskonałe wyposażenie każdej kuchni. Okap ten jest przeznaczony do zabudowy szafkowej o szerokości 60cm. Jego solidne wykonanie i wydajność pozwoli Państwu na komfort gotowania w kuchni. Z uwagi, że jest to wkład dlatego też znajdzie się dodatkowe miejsce w szafce nad okapem na inne rzeczy, okap jest prawie niewidoczny. Bardzo dobrze dopasowuje się do każdej kuchni.

Urządzenie może pracować w dwóch trybach:

Jako wyciąg: opary usuwane są na zewnątrz pomieszczenia za pomoc rury odprowadzającej. Rura odprowadzająca nie jest dostępna w komplecie z urządzeniem i należy ją zakupić oddzielnie.

Jako pochłaniacz: opary są oczyszczane z tłuszczu i zapachów zanim zostaną zwrócone do pomieszczenia przez kratki w górnej osłonie komina. Aby okap pracował jako pochłaniacz należy zainstalować filtry węglowe FWMGPZ.

 


image


Oświetlenie LED

Oświetlenie w kuchni, zwłaszcza nad płytą kuchenną, ma duże znaczenie. Jasna barwa, dużo światła i energooszczędność to główne zalety zastosowania technologii LED. Żywotność żarówek LED wynosi nawet 100 tysięcy godzin.

 
image

Praca w trybie pochłaniacza

Okap w trybie pochłaniacza doskonale sprawdzi się w każdej kuchni, a szczególnie tam gdzie nie mamy możliwości podłączenia go do systemu wentylacyjnego. Okap działa wtedy w systemie zamkniętym. Zapachy powstające podczas gotowania zasysane są i filtrowane przez zestaw filtrów tłuszczowych. Następnie aktywne filtry węglowe oczyszczają powietrze, które trafia z powrotem do pomieszczenia. Należy pamiętać o wymianie filtrów węglowych raz na pół roku.
image

Łatwe czyszczenie

Użyte w okapie materiały są łatwe do utrzymania w czystości.
image


Cicha praca

Cicha praca okapu jest ważna szczególnie w przypadku kuchni otwartych. Praca okapu nie zaburza komfortu użytkowania pomieszczenia.
image


Okap w trybie wyciągu

Tryb pracy wyciągu wymaga podłączenia okapu do systemu wentylacyjnego. Powietrze, które trafia do okapu, jest filtrowane i usuwane z pomieszczenia przez komin wentylacyjny.
Kolor Satynowy
Typ okapu Do zabudowy
Szerokość 55 cm
Tryb pracy Wyciąg lub pochłaniacz (wymagany filtr węglowy)
Wykończenie Satyna
Liczba prędkości pracy 3
Średnica wylotu powietrza [mm] 150
Gwarancja [m-cy] 24
Dostępne kolory Satynowy
Dostępne wymiary 55 cm

Instrukcja PDF Document

Karta produktu PDF Document

Klasa energetyczna PDF Document

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.