• TURBINY DO OKAPÓW

Turbina do okapu – cichy bohater kuchni

Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom dotyczącym wydajności okapów, producenci wprowadzili na rynek okapy wyposażone w niezwykle wydajne turbiny. Dzięki nim zagwarantowana została wysoka sprawność i efektywność działania urządzeń, a w konsekwencji również komfort pracy w kuchni. Okap dzięki w pełni sprawnej turbinie jest w stanie w ciągu godziny przefiltrować powietrze z całego pomieszczenia nawet 6-krotnie. W rezultacie mogą Państwo cieszyć się świeżym powietrzem i pełniej delektować się posiłkami oraz gotowaniem.

Istotny rozmiar turbiny do okapu

Pierwsze pytanie dotyczące wyboru turbiny brzmi najczęściej: jaka jest potrzebna wydajność okapu? Odpowiedź jest prosta – zależy ona od wielkości pomieszczenia. Obszerne kuchnie potrzebują urządzenia o mocnych silnikach. W ofercie naszego sklepu znajduje się kilka typów turbin o maksymalnej wydajności powyżej 300 m3/h. Obudowa turbiny została wytworzona z odpornego tworzywa zapewniającego długotrwałe działanie, odporność na termiczne oraz mechaniczne uszkodzenia. Każda turbina do okapu to dopracowany projekt, za którym idzie precyzyjne wykonanie gwarantujące wysoką kulturę pracy.

Turbina do okapu – wygoda i moc

Moc okapu zależy od jego głównego elementu, czyli właśnie turbiny. Szybkość i skuteczność pracy okapów dostępnych w naszej ofercie wynika z ich wysokiej prędkości działania. Niektóre mają nawet funkcję turbo, która pozwala na bardzo szybkie filtrowanie powietrza. W większości oferowanych modeli można regulować moc według potrzeb bądź za pomocą ręcznych suwaków lub nowoczesnych paneli i wyświetlaczy LCD, przy użyciu wygodnego pilota.

Turbina to serce urządzenia, a jej jakość przesądza o efektywności całego okapu. Państwa wybór powinien być zatem przemyślany oraz oparty na sprawdzonych i solidnych rozwiązaniach, proponowanych w naszym sklepie.