• O nas

e-okapy_LOGO.jpg

 

E -okapy.pl to nowy projekt zespołu doświadczonych managerów działających na rynku produkcji i sprzedaży okapów kuchennych od wielu lat. Nasz zespół skutecznie rozwinął globalną dystrybucję jednego z polskich liderów w produkcji okapów kuchennych.

Wykorzystując swoje doświadczenie we współpracy z różnymi wiodącymi europejskimi markami, stworzyliśmy sklep internetowy, który oferuje starannie wyselekcjonowane modele okapów kuchennych.

Przygotowując dla Panstwa ofertę, postanowiliśmy skoncentrować się na okapach, które łączą w sobie jakość z nowoczesnymi technologiami zapewniającymi skuteczność działania i cichą pracę.

Naszą misją jest dbałość o najwyższą jakość okapów kuchennych. Oznacza to, że będziemy nieustannie dążyć do dostarczania najnowocześniejszych produktów  w najbardziej konkurencyjnych cenach. Ich niezawodność długo będzie cieszyć nabywców. 

Będzie nam miło towarzyszyć Państwu w procesie zakupowym. Służymy radą i pomocą przy wyborze okapu, który spełni oczekiwania Klientów dotyczące wyglądu, funkcjonalności i ceny.