• Okapy fenu

Okapy Fenu

Okapy Fenu – czym się charakteryzują?

Okapy Fenu to okapy kuchenne, które doskonale wpiszą się w klimat każdej kuchni! Wśród nich dostępnych jest wiele modeli, które dzięki wyjątkowemu designowi wpasują się we wnętrze każdego kuchennego pomieszczenia. Okapy Fenu dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Mogą to być okapy czarne, okapy białe, kremowe lub złote. Każdy z Państwa znajdzie w naszym asortymencie coś dla siebie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania idealnego okapu do swojej wymarzonej kuchni.

W jaki sposób montować okapy Fenu?

Chcecie Państwo samodzielnie zamontować zakupiony okap fenu? Jest to w zasięgu Państwa możliwości! Nie potrzebujecie specjalisty w tym zakresie. Warto jednak pamiętać o kilku wskazówkach. Przede wszystkim zwróćmy uwagę na to, czy nasz okap posiada otwarty czy zamknięty obieg. Otwarty obieg będzie wymagał podłączenia do systemu wentylacji, a więc musimy zakupić dodatkową rurę. Zamknięty obieg będzie oznaczał, że nasz okap działa jak pochłaniacz kuchenny. Narzędzia, jakich będziemy potrzebowali podczas montażu, to przede wszystkim wiertarka, śrubokręt, ołówek, wiertła do drewna, wkręty, a także filtr do okapu -  dostosowany do określonego modelu.  

Okapy Fenu – szeroki wybór modeli

Okap Fenu charakteryzuje niezwykły design. W naszej ofercie znajdują się okapy fenu wykonane ze szkła hartowanego, które posiadają oryginalny wzór. Dodatkowym atutem są przyciski panelu sterowania, które zostały dyskretnie ukryte. Każdy okap kuchenny wyposażony jest w światło LED. W asortymencie posiadamy również okapy, które zostały wykończone szkłem hartowanym w innowacyjnej formie „żaluzji”. Dzięki temu każdy z Państwa znajdzie okap, który idealnie wpasuje się w styl Państwa kuchni.

Okapy Fenu – jakie są zalety z ich użytkowania?

Dużą zaletą jest przede wszystkim cichy tryb pracy, który sprawi, że domownicy będą mogli swobodnie wypoczywać podczas pracy okapu. Dodatkowo sprzedawane przez nas okapy kuchenne są niezwykle proste w utrzymaniu czystości. Dlaczego jeszcze warto zainwestować w okapy Fenu? Przede wszystkim dlatego, że okap kuchenny stanowi jeden z najważniejszych elementów wyposażenia kuchni. To wszystko za sprawą tego, że okapy kuchenne usuwają nieprzyjemne zapachy, a także parę, które są nieodłącznym elementem użytkowania każdej kuchni. Pamiętajmy jednak o jednej bardzo ważnej rzeczy - by okap spełniał swoją funkcję nie może być mniejszy niż płyta grzewcza.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami!

Chcecie się Państwo dowiedzieć czegoś więcej na temat naszej oferty? Prosimy o skontaktowanie się z naszym doradcami. Udzielą Państwu wszystkich niezbędnych informacji i pomogą w podjęciu decyzji dotyczącej zakupu. Jesteśmy pewni, że będziecie Państwo w pełni usatysfakcjonowani z wyboru jednego z funkcjonalnych okapów Fenu, które umili Państwu wykonywane w kuchni prace i spędzany w tym pomieszczeniu czas. Wszystkie niezbędne informacje na tematów warunków dostawy sprzedawanych przez nas produktów, znajdują się w zakładce DOSTAWA. Prosimy o zapoznanie się z nimi.