• Kategorie
  • Szukaj
  • Okapy kominowe

Okapy kominowe

Okapy kuchenne kominowe zawsze na czasie

Klasyczne rozwiązania nigdy nie tracą na popularności. Wynika to z tego, że lubimy to, co sprawdzone, uniwersalne. W przypadku urządzeń do kuchni nie jest inaczej. Dostępne w naszej ofercie okapy kominkowe idealnie wpisują się w tradycyjny, klasyczny schemat z małą różnicą. Posiadają niebanalne, oryginalne, przykuwające uwagę każdego Klienta kształty. Doskonałą łączą sprawdzone rozwiązania z nowoczesnym designem.

 

Okapy kominowe skutecznie niwelują nieprzyjemne zapachy

Okapy kominowe, podobnie jak okapy sufitowe, okapy wyspowe, okapy przyścienne i inne rodzaje okapów, mają za zadanie dokładne oczyszczanie powietrza z nieprzyjemnych zapachów oraz nadmiaru pary wodnej, a dodatkowo pełnić rolę dekoracyjną w kuchni.  

 

Okapy kuchenne kominowe – montaż

Okapy kominowe montowane są zazwyczaj przy ścianie nad kuchenką. W ich skład wchodzą odprowadzające zanieczyszczone powietrze kominy. Z kolei rozłożysta konstrukcja ułatwia zbieranie pary z jak największego obszaru.

 

Okapy kuchenne kominowe – charakterystyka

Nasza oferta obejmuje okapy kuchenne kominowe wykonane z wysokiej klasy surowców, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania, jak też wytrzymałość kuchennego sprzętu. Zastosowane tworzywa łatwo się czyści oraz konserwuje. Nieskomplikowana okazuje się także obsługa proponowanych przez nas okapów. Współczesne modele sterowane są zdalnie za pomocą wygodnego pilota lub panelu elektronicznego.

 

Jaki okap kominowy wybrać?

Zapewniamy, że każdy okap kominowy należycie spełni swoją funkcję. W naszym asortymencie znajdują się okapy kominowe różniące się między sobą wymiarami, kolorami, wykończeniami. Największym zainteresowaniem cieszy się czarny okap kominowy.

Uniwersalny okap kuchenny kominowy

Tradycyjny okap kuchenny kominowy posiada 60 cm szerokości, przez co nie zajmuje bardzo dużo miejsca, a tworzy w kuchni przytulną, ciepłą atmosferę. Urządzenie o bardziej nietypowej formie wpisze się z kolei w bardzo nowoczesny, minimalistyczny styl. Dużą zaletą proponowanych rozwiązań okazuje się wysoka wydajność sprzętu, który jest w stanie pochłonąć niepożądane cząsteczki nawet w kuchni o znacznym metrażu.

Funkcjonalne okapy kominowe klasy premium

Proponowane Państwu okapy kominowe są produkowane z materiałów najwyższej klasy. Okapy kominowe mogą zostać podłączone zarówno do wyciągu lub pracować w formie tzw. pochłaniacza. I gdy pracują w formie wyciągu, i formie pochłaniacza, robią to niezwykle cicho. Okapy kuchenne kominowe bardzo łatwo się czyszczą, a jednocześnie są odporne na wysokie temperatury i wilgoć. Do ich sterowania może zostać wykorzystany pilot, który znajdziecie Państwo w akcesoriach naszego sklepu.

Okapy kominowe dostępne od zaraz!

Serdecznie zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z wszystkimi modelami okapów kominkowych. Głęboko wierzymy, że będziecie Państwo zasoleni po zakupie nowoczesnych okapów kuchennych kominkowych, które umilą czas spędzany w kuchni. W razie jakichkolwiek pytań związanych z tymi produktami – zachęcamy do kontaktu.