• okapy kominowe 50 cm

Okap kominowy 50 cm

Okap kominowy 50 cm to najmniejszy wariant tego typu urządzeń. Nie oznacza to jednak, że musi mieć on gorsze parametry w zakresie cyrkulacji powietrza. Nowoczesne okapy kominowe 50 cm dają możliwość świetnej wentylacji!

Okapy kominowe (50 cm , jak i w innych wariantach rozmiarowych)znajdą zastosowanie przede wszystkim w niedużych kuchniach. Ich budowa pozwala na umiejscowienie urządzeń przy ścianie . Rozmiary pozwalają na dopasowanie produktu właściwie do każdego rodzaju pomieszczenia.

Okap kominowy 50 cm do małej kuchni

Kilkumetrowa kuchnia dla okapu kominowego 50 cm będzie perfekcyjnym miejscem. Najbardziej charakterystyczny element okapu, długi komin, niejednokrotnie pozwoli na optyczne powiększenie przestrzeni. Tym samym okapy kominowe 50 cm umożliwiają oszczędne i efektywne zagospodarowanie dostępnego metrażu.

Pod względem konstrukcyjnym, przedstawiane rodzaje produktów montowane są bezpośrednio przy ścianie. . Po odpowiedniej instalacji która opisana jest w instrukcji obsługi okapu ,domownicy będą mogli cieszyć się nietuzinkowym, eleganckim wyglądem, jaki zapewnia okap kominowy 50 cm.

Okap kominowy 50 cm – małe rozmiary, prawie nieograniczone możliwości

Każdy okap kuchenny musi efektywnie odprowadzać nieświeże powietrze i wszelkie zapachy powstające w trakcie przygotowywania posiłków. Oprócz tego znaczenie ma także pozbywanie się alergenów – np. niebezpiecznych roztoczy. Wbrew pozorom mniejszy okap kominowy 50 cm z powodzeniem jest w stanie spełnić powyższe kryteria!

Przy wyborze odpowiedniego okapu kominowego 50 cm (lub w innych rozmiarach) należy kierować się głównie dwoma parametrami. Pierwszym jest wydajność mierzona w metrach sześciennych przetransportowanego powietrza na godzinę. Drugim aspektem jest sposób zamontowania w kuchni. Okap może być używany jako wentylator ( gdy podłączony jest do wentylacji w pomieszczeniu) lub jako pochłaniacz ( gdy zastosowane są filtry węglowe a powietrze oczyszczane jest w trybie zamkniętym). Pod obydwoma względami obecnie z łatwością można znaleźć nowoczesny, wydajny i zapewniający bezpieczeństwo okap kominowy 50 cm. Należy jedynie dokładnie sprawdzić parametry i porównać je ze sobą. Przy zakupie okapu kominowego 50 cm należy pamiętać że najlepiej sprawdza się on przy płytach i kuchenkach o szerokości do 50cm. Przy większych urządzeniach do gotowania okap kominowy 50 cm może stracić na swojej efektywności.

Zalety wybrania okapu kominowego 50 cm

W porównaniu do urządzeń o większych gabarytach, mniejsze okapy kominowe 50 cm prezentują się nader atrakcyjnie. Nie będą zajmowały zbyt wiele przestrzeni, która w niedużej kuchni i tak jest już „na wagę złota”. Odpowiednio dobrane będą jednak służyły przez lata swoim domownikom, zapewniając właściwą cyrkulację powietrza, a przez to – nieustanną świeżość w pomieszczeniu! Już teraz wybierz swój własny okap kominowy 50 cm i ciesz się wydajnością ukrytą w tych niewielkich urządzeniach!!

Masz jakieś pytania? Potrzebujesz porady?
Nasz wykwalifikowany zespół pomoże Ci w wyborze idealnego okapu kominowego 50 cm!
Zadzwoń na numer: 600 917 917 lub wyślij wiadomość e-mail na adres: sklep@e-okapy.pl.