• okapy kominowe 60 cm

Okapy kominowe 60 cm

Okap kominowy 60 cm to najbardziej popularny typ okapów wybieranych przez klientów. Propozycja dla osób, które szukają optymalnego urządzenia do każdej kuchni. Okap 60 cm powinien być montowany do kuchni i płyt do gotowania o wymiarze do 60 cm .

Okapy kominowe 60 cm charakteryzują się wieloma kształtami przez co są bardzo atrakcyjne ze względu na duże możliwości aranżacyjne. Chociaż okap kominowy 60 cm ma wymiar 60 cm nie wpływa to na jego wydajność i skuteczność działania.

Okap kominowy 60 cm – najwyższej jakości materiały

Materiał, z którego został wykonany dany okap kominowy 60 cm, w największym stopniu determinuje jego wytrzymałość oraz wygląd. Do najczęściej wykorzystywanych tworzyw należy stal nierdzewna, stal typu inox i szkło hartowane. Niektóre produkty mogą być malowane, dzięki czemu uzyskuje się właściwie dowolny efekt wizualny.

Przy wyborze okapu kominowego 60 cm warto zwrócić uwagę na rodzaj materiału z co najmniej dwóch powodów. Po pierwsze, do niektórych aranżacji lepiej będzie pasował, przykładowo, okap kominowy 60 cm ze stali nierdzewnej. Nowoczesny industrializm, loftowy charakter czy modernistyczny minimalizm – to style, które uwielbiają tego typu tworzywa. Po drugie, powierzchnia, sposób wykończenia, bezpośrednio wpływają na łatwość czyszczenia urządzenia.

Okapy kominowe 60 cm – idealne pochłanianie pary wodnej i zapachów

Szukając wydajnego okapu kominowego 60 cm, należy sprawdzić nie tylko wydajność (mierzoną w metrach sześciennych cyrklowanego powietrza na godzinę), ale zastosowane filtry. To właśnie one w największej mierze wpływają na to, czy urządzenie będzie w stanie zapewnić świeżość w kuchni. Warto zatem wybrać taki okap kominowy 60 cm, który będzie umożliwiał stosowanie jak najnowocześniejszych filtrów, np. węglowych, skutecznie zatrzymujących zapachy oraz niekorzystne dla zdrowia drobnoustroje, mikroskopijne pleśnie i zarodki grzybów.

Okap kominowy 60 cm – banalny sposób montażu

Ogromną zaletą zdecydowania się na zakup prezentowanych produktów jest łatwość ich zainstalowania. Okap kominowy 60 cm to produkt, który standardowo montowany jest bezpośrednio do ściany nad płytą grzewczą. Sposób montażu zazwyczaj jest bardzo prosty. Urządzenie należy przytwierdzić do ściany za pomocą klasycznych kołków montażowych. W praktyce, nawet nie mając większego doświadczenia, okap kominowy 60 cm można zamontować samemu, a jedynym niezbędnym do posiadania elektronarzędziem będzie zwykła wiertarka. Wraz z produktem zwykle otrzymuje się także instrukcję, która będzie niewątpliwą pomocą.

Masz jakieś pytania? Potrzebujesz porady?
Nasz wykwalifikowany zespół pomoże Ci w wyborze idealnego okapu kominowego 60 cm!
Zadzwoń na numer: 600 917 917 lub wyślij wiadomość e-mail na adres: sklep@e-okapy.pl.