• Turbiny do okapów

Turbiny do okapów

Turbina do okapu – cichy bohater kuchni

Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom dotyczącym wydajności okapów, producenci wprowadzili na rynek okapy wyposażone w niezwykle wydajne turbiny. Dzięki nim zagwarantowana została wysoka sprawność i efektywność działania urządzeń, a w konsekwencji również komfort pracy w kuchni. Okap kuchenny dzięki w pełni sprawnej turbinie jest w stanie w ciągu godziny przefiltrować powietrze z całego pomieszczenia nawet 6-krotnie. W rezultacie mogą Państwo cieszyć się świeżym powietrzem i pełniej delektować się posiłkami oraz gotowaniem.

 

Istotny rozmiar turbiny do okapu

Pierwsze pytanie dotyczące wyboru turbiny do okapu brzmi najczęściej - jaka jest potrzebna wydajność okapu? Odpowiedź jest prosta – zależy ona od wielkości pomieszczenia. Obszerne kuchnie potrzebują urządzenia o mocnych silnikach. W ofercie naszego sklepu znajduje się kilka typów turbin o maksymalnej wydajności powyżej 300 m3/h. Obudowa turbiny została wytworzona z odpornego tworzywa zapewniającego długotrwałe działanie, odporność na termiczne oraz mechaniczne uszkodzenia. Każda turbina do okapu to dopracowany projekt, za którym idzie precyzyjne wykonanie gwarantujące wysoką kulturę pracy.

 Turbiny do okapów – niezwykła moc i wygodna użytkowania każdego dnia

Moc okapu zależy od jego głównego elementu, czyli właśnie turbiny. Szybkość i skuteczność pracy okapów dostępnych w naszej ofercie wynika z ich wysokiej prędkości działania. Niektóre mają nawet funkcję turbo, która pozwala na bardzo szybkie filtrowanie powietrza. W większości oferowanych modeli można regulować moc według potrzeb bądź za pomocą ręcznych suwaków lub nowoczesnych paneli i wyświetlaczy LCD, przy użyciu wygodnego pilota. Turbina do okapu to serce urządzenia, a jej jakość przesądza o efektywności całego okapu. Państwa wybór powinien być zatem przemyślany oraz oparty na sprawdzonych i solidnych rozwiązaniach, proponowanych w naszym sklepie.

 

Turbiny do okapów do różnych modeli

Proponowane Państwu turbiny do okapów dotyczą rożnych modeli okapów tj.: okapy sufitowe, okapy wyspowe, okapy przyścienne, okapy do zabudowy, okapy kominowe, okapy podszafkowe i inne, o których mogą Państwo dowiedzieć się na naszej stronie.

 

Solidne akcesoria do okapów

W naszym sklepie znajdziecie Państwo różne akcesoria do okapów. Posiadamy wysokiej jakości filtry do okapów, które stworzone są ze sprawdzonych materiałów, dzięki czemu gwarantują długotrwałe ich użytkowanie. Ponadto w naszej ofercie są dostępne piloty do okapów, umożliwiające zdalne sterowanie tymi produktami z dowolnego miejsca. Nasz asortyment obejmuje także urządzenia do montażu, żarówki, środki do czyszczenia i inne produkty, o których więcej powiedzą Państwu nasi doradcy.

 

Najlepsze turbiny do okapów na wyciągnięcie ręki

Zachęcamy Państwo do zapoznania się z całością naszej oferty. Gdybyście Państwo chcieli dowiedzieć się czegoś więcej o dostępnych w naszym asortymencie turbinach do okapów – prosimy o kontakt z naszymi pracownikami, którzy udzielą Państwu wyczerpujących informacji i doradzą wybór najodpowiedniejszego modelu.