• Okap do zabudowy Fiugi 2 50 cm czarny Maan

Symbol: OFIU250LEP.S3CZ.MC_EO

Okap kuchenny do zabudowy Fiugi 2 50 cm kolor czarny

Sterowanie
Mechaniczne Push Buttons
Oświetlenie
Pasek LED
Klasa energetyczna
C
Wydajność maksymalna [m3/h]
310
Głośność max [dB(A)]
63
Tryb pochłaniacza - dodatkowo wymagane
2 filtry FWMGPZ
439.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Dostępny
Zostaw telefon

Okap Fiugi 2 50cm MAAN stanowi doskonałe wyposażenie każdej kuchni. Okap ten jest przeznaczony do zabudowy szafkowej o szerokości 50cm. Jego solidne wykonanie i wydajność pozwoli Państwu na komfort gotowania w kuchni. Z uwagi, że jest to wkład dlatego też znajdzie się dodatkowe miejsce w szafce nad okapem na inne rzeczy, okap jest prawie niewidoczny. Bardzo dobrze dopasowuje się do każdej kuchni. Okap wyposażony jest w nowoczesną turbinę, dzięki której osiąga wydajność 310 m3/h .
image
 

Urządzenie może pracować w dwóch trybach:

Jako wyciąg: opary usuwane są na zewnątrz pomieszczenia za pomoc rury odprowadzającej. Rura odprowadzająca nie jest dostępna w komplecie z urządzeniem i należy ją zakupić oddzielnie.

Jako pochłaniacz: opary są oczyszczane z tłuszczu i zapachów zanim zostaną zwrócone do pomieszczenia przez kratki w górnej osłonie komina. Aby okap pracował jako pochłaniacz należy zainstalować filtry węglowe FWMGPZ.

 


image


Oświetlenie LED

Oświetlenie w kuchni, zwłaszcza nad płytą kuchenną, ma duże znaczenie. Jasna barwa, dużo światła i energooszczędność to główne zalety zastosowania technologii LED. Żywotność żarówek LED wynosi nawet 100 tysięcy godzin.

 
image

Praca w trybie pochłaniacza

Okap w trybie pochłaniacza doskonale sprawdzi się w każdej kuchni, a szczególnie tam gdzie nie mamy możliwości podłączenia go do systemu wentylacyjnego. Okap działa wtedy w systemie zamkniętym. Zapachy powstające podczas gotowania zasysane są i filtrowane przez zestaw filtrów tłuszczowych. Następnie aktywne filtry węglowe oczyszczają powietrze, które trafia z powrotem do pomieszczenia. Należy pamiętać o wymianie filtrów węglowych raz na pół roku.
image

Łatwe czyszczenie

Użyte w okapie materiały są łatwe do utrzymania w czystości.
image


Cicha praca

Cicha praca okapu jest ważna szczególnie w przypadku kuchni otwartych. Praca okapu nie zaburza komfortu użytkowania pomieszczenia.
image


Okap w trybie wyciągu

Tryb pracy wyciągu wymaga podłączenia okapu do systemu wentylacyjnego. Powietrze, które trafia do okapu, jest filtrowane i usuwane z pomieszczenia przez komin wentylacyjny.
 

 

Kolor Czarny
Typ okapu Do zabudowy
Szerokość 50 cm
Tryb pracy Wyciąg lub pochłaniacz (wymagany filtr węglowy)
Liczba prędkości pracy 3
Średnica wylotu powietrza [mm] 120
Moc silnika [W] 115 W
Gwarancja [m-cy] 24
Dostępne kolory Biały, Czarny, Satynowy
Dostępne wymiary 50 cm, 60 cm

Instrukcja PDF Document

Karta produktu PDF Document

Klasa energetyczna PDF Document

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.