• OKAPY TELESKOPOWE

Okap wysuwany – oszczędność miejsca i estetyczny wygląd

Okap teleskopowy stanowi doskonałą alternatywę dla standardowych urządzeń pochłaniających. Zapewnia wyjątkową świeżość powietrza, równocześnie ułatwiając planowanie i gospodarowanie miejscem. Montuje się go nad kuchenką, zazwyczaj tuż pod górną szafką lub w wolnej przestrzeni występującej w ciągu zabudowy. Jego najważniejszą zaletą jest niewielka, ergonomiczna forma, dzięki której na co dzień nie rzuca się w oczy. Od przodu widoczna jest tylko minimalistyczna, stylowa listwa. Dużym walorem proponowanych przez nas rozwiązań jest możliwość zamontowania okapu teleskopowego zarówno do wentylacji, jak i w trybie pochłaniacza, który działa za pomocą filtrów umieszczanych wewnątrz urządzenia.

Prosty w obsłudze okap teleskopowy

Mechanizm działania urządzenia opiera się na łatwej w obsłudze szufladzie, którą można wysunąć w trakcie gotowania, a po zakończeniu oczyszczania ponownie ukryć w estetycznym panelu. Do produkcji zastosowano wyłącznie dobre gatunkowo i sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa tworzywa, dzięki czemu otrzymują Państwo trwały oraz starannie wykończony okap wysuwany. Odpowiednio dobrane materiały gwarantują także łatwość w pielęgnowaniu oraz konserwowaniu takiego sprzętu, a tryb pracy urządzenia jest wystarczająco cichy, by umożliwić swobodną rozmowę w jego pobliżu.

Serdecznie zapraszamy do wyboru innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań, które podniosą funkcjonalność Państwa kuchni, a przede wszystkim umilą spędzany w niej czas.