• OKAPY TUBY

Okapy wyspowe okrągłe

Okapy wyspowe okrągłe nie tylko świetnie się prezentują i zdobią kuchnię, ale przede wszystkim są bardzo funkcjonalne. Ułatwiają gotowanie, a także pozwalają utrzymać optymalny poziom wilgotności powietrza w pomieszczeniu. Posiadają również wiele dodatkowych funkcji, które są niezwykle przydatne w codziennym użytkowaniu.Okapy wyspowe okrągłe doskonale sprawdzają się w przypadku nowocześnie urządzonych kuchni z wyspą w centrum pomieszczenia.

Okapy wyspowe okrągłe – funkcjonalność

Okapy wyspowe okrągłe dostępne w naszej ofercie są wykonane z najwyższej jakości materiałów, zabezpieczonych przed rdzą oraz matowieniem. W sprzedawanych przez nas produktach dominuje stal nierdzewna, stal lakierowana i szkło hartowane. Proponujemy modele produkowane w Polsce, w różnych przedziałach cenowych.

Oferowane przez nas okapy wyspowe okrągłe doskonale pochłaniają parę i wilgoć, a także eliminują zapachy gotowania. Dzięki zamontowaniu filtrów węglowych przy braku możliwości podłączenia do wyciągu kominowego, skutecznie neutralizują zapachy, co doskonale sprawdza się przy otwartych kuchniach. Aluminiowe filtry zapobiegają natomiast osadzaniu się tłuszczu z oparów na blatach, płytkach i innych powierzchniach. Niektóre modele zostały wyposażone też w przydatne dodatki, jak np. oświetlenie LED, zdalne sterowanie, timer czy czujniki pary.

Okapy wyspowe okrągłe – oryginalny wygląd

Okapy wyspowe okrągłe zdecydowanie najbardziej wyróżniają się ciekawym wyglądem. Idealnie sprawdzają się w przypadku wysp kuchennych, gdzie kuchenka znajduje się w centrum pomieszczenia. W naszej zróżnicowanej ofercie można znaleźć zarówno niezwykle gustowne, minimalistyczne okapy wyspowe okrągłe, jak i bardziej ekstrawaganckie, designerskie warianty. Stosunkowo nieduża średnica nie przytłacza wizualnie pomieszczenia, a nadal gwarantuje świetną skuteczność. Nawet tak pozornie prozaiczny element wyposażenia może być przecież stylowym dodatkiem!

Okapy wyspowe okrągłe dostępne w naszej ofercie są produktami wysokiej jakości, zaprojektowanymi przez doświadczonych designerów. Takie wyposażenie idealnie pasuje do nowoczesnej, stylowej kuchni. Pięknie ją uzupełnia i zdobi. Wybrane produkty wyglądają niemalże jak ekskluzywne lampy czy instalacje artystyczne!

Okapy wyspowe okrągłe – montaż

Okapy tuby montuje się nad wyspą kuchenną, przytwierdzając je jedynie do sufitu. Mogą być zainstalowane na różne sposoby – na specjalnej podstawie (wyeksponowanej lub wkomponowanej w formę) . Tak zamontowane urządzenie w ogóle nie przypomina sprzętu AGD! Okapy wyspowe okrągłe mogą być przyłączone do wyciągu kominowego, ale nie muszą – wtedy z zastosowaniem filtrów węglowych działają jak pochłaniacz.

Masz jakieś pytania? Potrzebujesz porady?
Nasz wykwalifikowany zespół pomoże Ci w wyborze idealnego okapu kuchennego tuby!
Zadzwoń na numer: 600 917 917 lub wyślij wiadomość e-mail na adres: sklep@e-okapy.pl.