• Okap wyspowy tuba Elba 39 cm miedź połysk Maan

Symbol: OELB39J4KW.S3CZ.IN.SA2.M3_EO

Okap wyspowy tuba Elba 39 cm Maan w miedzianym połysku

Sterowanie
Elektroniczne z wyświetlaczem LCD + pilot
Oświetlenie
LED 2 x 3W
Klasa energetyczna
B
Wydajność maksymalna [m3/h]
605
Głośność max [dB(A)]
62
Tryb pochłaniacza - dodatkowo wymagane
2 filtry FDUEEL
2299.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Dostępny
Zostaw telefon
Okap w kolorze miedź połysk, nowoczesny kształt tuby nadadzą Twojej kuchni charakteru.
 
image
Okap wyspowy MAAN Tuba Elba 39 miedź połysk o średnicy 39 cm i wysokości (min/max): 80 – 107 cm. Jest sterowany elektronicznie i posiada funkcjonalny wyświetlacz LCD. Dodatkowo możemy nim sterować za pomocą pilota. Może pracować jako wyciąg lub w obiegu zamkniętym jako pochłaniacz - wymagana jest do tego instalacja filtra węglowego. Idealny do kuchni otwartych z wyspą kuchenną.

Filtr aluminiowy przeciwtłuszczowy, który znajduje się w okapie MAAN Tuba Elba 39 wyłapuje tłuste drobinki, zapobiegając osadzaniu się tłustego nalotu na meblach i blatach kuchennych. Filtr wykonany z aluminium jest odporny na korozję i przystosowany do wielokrotnego czyszczenia.
Maan Elba 31 czarny

Wygodne sterowanie

Łatwe w użyciu sterowanie elektroniczne z wyświetlaczem LCD umożliwia szybkie ustawienie prędkości. Okapem sterować też można za pomocą pilota dodanego w zestawie. Pilot daje możliwość sterowania pracą z każdego miejsca w pomieszczeniu. Dodatkowo wpływa na komfort użytkowania, nie musimy dotykać okapu żeby nim sterować. 4 stopnie ustawienia prędkości pozwolą dostosować idealną moc okapu MAAN Tuba Elba 39 do własnych potrzeb.

Oświetlenie LED

Okap MAAN Tuba Elba 39 jest wyposażony w oświetlenie LED (2x 3W), które zapewnia doskonale oświetlenie płyty kuchennej i jej bezpośredniej okolicy. W porównaniu z innymi systemami oświetlenie LED jest wyjątkowo ekonomiczne. Emituje światło zbliżone do światła naturalnego, zużywa minimalną ilość energii, a ponadto charakteryzuje się wyjątkowo długim (nawet trzykrotnie dłuższym) okresem żywotności. Oświetlenie LED nie tylko oświetla płytę kuchenną, eksponując przygotowywane potrawy, ale również wprowadzą przyjemną atmosferę podczas wieczornych posiedzeń w kuchni.image

Tryb pracy

Okap MAAN Tuba Elba 39 może pracować w dwóch trybach – tryb wyciągu drogą kanału wentylacyjnego, jak również jako pochłaniacz poprzez zastosowanie filtrów węglowych FDUEEL. Idealne rozwiązanie w sytuacjach w których nie ma możliwości podłączenie okapu do kanału wentylacyjnego.
 

Cicha praca okapu MAAN Tuba Elba 39 jest ważna szczególnie w przypadku kuchni otwartych na salon. Praca okapu nie zaburza wówczas komfortu użytkowania pomieszczenia.
W skrócie:

image

Sterowanie zdalne (pilot)

Sterowanie zdalne jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcieliby kontrolować pracę okapu z odległości. Pilot daje możliwość sterowania pracą oraz oświetleniem z każdego miejsca w pomieszczeniu. Dodatkowo wpływa na komfort użytkowania, nie musimy dotykać okapu żeby nim sterować.
image


Oświetlenie LED

Oświetlenie w kuchni, zwłaszcza nad płytą kuchenną, ma duże znaczenie. Jasna barwa, dużo światła i energooszczędność to główne zalety zastosowania technologii LED. Żywotność żarówek LED wynosi nawet 100 tysięcy godzin.

 
image

Praca w trybie pochłaniacza

Okap w trybie pochłaniacza doskonale sprawdzi się w każdej kuchni, a szczególnie tam gdzie nie mamy możliwości podłączenia go do systemu wentylacyjnego. Okap działa wtedy w systemie zamkniętym. Zapachy powstające podczas gotowania zasysane są i filtrowane przez zestaw filtrów tłuszczowych. Następnie aktywne filtry węglowe oczyszczają powietrze, które trafia z powrotem do pomieszczenia. Należy pamiętać o wymianie filtrów węglowych raz na pół roku.
image

Łatwe czyszczenie

Użyte w okapie materiały są łatwe do utrzymania w czystości.
image


Cicha praca

Cicha praca okapu jest ważna szczególnie w przypadku kuchni otwartych. Praca okapu nie zaburza komfortu użytkowania pomieszczenia.
image


Okap w trybie wyciągu

Tryb pracy wyciągu wymaga podłączenia okapu do systemu wentylacyjnego. Powietrze, które trafia do okapu, jest filtrowane i usuwane z pomieszczenia przez komin wentylacyjny.
Kolor Miedziany
Typ okapu Wyspowy
Szerokość 39 cm
Tryb pracy Wyciąg lub pochłaniacz (wymagany filtr węglowy)
Wykończenie Stal lakierowana/szkło hartowane
Liczba prędkości pracy 4
Wyposażenie Pilot
Średnica wylotu powietrza [mm] 150
Gwarancja [m-cy] 24
Dostępne kolory Biały, Czarny, Miedziany, Satynowy, Złoty
Dostępne wymiary 39 cm

Instrukcja PDF Document

 

Karta Produktu PDF Document

 

Etykieta energetyczna PDF Document

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.