• Kategorie
  • Parametry
  • OKAPY WYSPOWE

Okapy kuchenne wyspowe

Okapy wyspowe montowane są do sufitu nad stanowiskiem kuchennym, które jest oddalone od ściany. Stanowią dekoracyjny element wystroju kuchni, dlatego zwykle wyróżniają się designem. Okapy wyspowe wyposażone są w wydajne turbiny, mogą być stosowane jako pochłaniacze bez podłączenia do wentylacji.

 

Okap kuchenny wyspowy sposobem na eleganckie wnętrze

Najważniejszą funkcją, jaką pełni okap jest niwelowanie nieprzyjemnych zapachów wydobywających się podczas gotowania. Dzięki proponowanym przez nas rozwiązaniom, kuchnia dodatkowo zyska nieprzeciętny, stylowy wygląd, a przyrządzanie potraw stanie się przyjemniejsze. Okap kuchenny wyspowy wyróżnia eleganckie wzornictwo, dzięki czemu po zamontowaniu sprzęt stanowi wyjątkowy element uzupełniający aranżację wnętrza. Umieszcza się go pod sufitem nad kuchenną wyspą, która montowana jest najczęściej na środku pomieszczenia lub rozdziela kuchnię od salonu czy jadalni.

Świeże powietrze dzięki nowoczesnym technologiom

Na innowacyjny charakter naszych urządzeń składa się także ich wysoka funkcjonalność. Okap wyspowy może zostać podłączony zarówno do wyciągu wentylacyjnego, jak i pracować w tak zwanym trybie pochłaniacza. W pierwszym i w drugim przypadku urządzenie pracuje cicho, nie zakłócając spokoju domowników i gości. Do ich produkcji producent stosuje bezpieczne materiały wysokiej klasy. Dzięki temu dostarczane przez nas okapy kuchenne wyspowe łatwo się czyszczą, są odporne na wysokie temperatury i wilgoć. Nowoczesne technologie pozwalają na sterowanie urządzeniem z poziomu użytkownika, za pomocą wygodnego pilota.

Serdecznie zachęcamy do przejrzenia pełnej oferty na wyposażenie kuchni i zakupu ergonomicznych oraz stylowych rozwiązań, które ułatwią przyrządzanie smacznych posiłków i umilą celebrowanie wspólnych chwil przy kuchennym stole.