• Dostawa

Wysyłka krajowa

 

Sklep e-okapy.pl realizuje wysyłkę towarów w Polsce poprzez firmę kurierską DPD. Udostępniamy klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru produktu:

  • Przesyłka kurierska,
  • Przesyłka kurierska pobraniowa,
  • Przesyłka paletowa,
  • Odbiór osobisty:

    3 Maja 8/ B2,

    05-800 Pruszków

Darmowa dostawa przy zamówieniach powyżej 200zł. 

Każda przesyłka jest ubezpieczona do 1000zł. Dostawa produktu do klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej.

 

Koszt transportu każdego produktu znajdą Państwo na karcie produktu danego okapu obok zdjęcia. Koszt transportu uzależniony jest od wagi i wielkości produktu. Koszty wskazywane są także w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez klienta woli związania się Umową Sprzedaży.

Kurier dostarcza przesyłkę do lokalu odbiorcy wskazanego na liście przewozowym paczki o wadze nie przekraczającej 31,5 kg. W przypadku produktów o większej wadze, spaletowanych, wielopaczkowych bądź o dużych gabarytach, kurier nie ma obowiązku wniesienia paczki. 

W przypadku stwierdzenia usterki podczas dostawy lub gdy zamówienie nie zgadza się z dokumentami zakupu, należy z kurierem sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Szczegółowe informacje odnośnie reklamacji i zwrotów znajdą państwo w zakładce „Zwroty i reklamacje".

w dni robocze, w godzinach od 08:00 do 16:00.

 

 

Szczegółowe informacje dotyczące dostaw znajdują się w  zakładce „Regulamin”