• Okapy kuchenne

Okapy kuchenne

Innowacyjne okapy kuchenne z filtrem węglowym

Okapy kuchenne to nasza specjalność od wielu lat. Stawiamy na produkty nowoczesne, doskonałe technologicznie. Zachęcamy Państwa do sprawdzenia, jaki powinien być idealny okap kuchenny.

Okap kuchenny – wielość funkcji w jednym urządzeniu

Okap kuchenny z filtrem węglowym powinien być nie tylko funkcjonalny, ale i w pełni komponować się z aranżacją całego pomieszczenia. Podstawowym jego zadaniem jest usuwanie zapachów powstałych przy gotowaniu lub smażeniu, czyli dbanie o świeże, czyste powietrze w całej kuchni.

 

Nowoczesne okapy kuchenne – szeroki wybór

Asortyment naszego sklepu obejmuje takie rodzaje okapów do kuchni jak:

· okapy sufitowe,

· okapy wyspowe,

· okapy przyścienne,

· okapy do zabudowy,

· okapy teleskopowe,

· okapy kominowe,

· i inne, o których dowiesz się podczas szczegółowego zapoznawania się z naszą ofertą.

Czym się zatem kierować przy wyborze okapu?

 

Okapy kuchenne – bogactwo możliwości

W naszym sklepie posiadamy bogaty asortyment wysokiej jakości modeli, które doskonale wpisują się we współczesne trendy aranżacji wnętrz. Okapy podsufitowe do montażu w przestronnych, otwartych kuchniach mogą stanowić także doskonałe źródło światła. Okapy przyścienne są wygodne i dostarczają wielu możliwości aranżacyjnych. Na przykład okap ukośny to duży, wielopłaszczyznowy projekt, wykorzystujący wysokiej jakości materiały i estetyczne wykończenia. Okapy wyspowe są z kolei wybierane najczęściej przez posiadaczy niewielkich kuchni. Z tego typu urządzeń polecamy modele w kształcie imponującej tuby. Okapy do zabudowy oraz podszafkowe, sprawdzą się natomiast idealnie w miejscach, gdzie liczy się każdy centymetr. Pracują cicho i wydajnie, a przy tym pozostają niewidoczne.

 

Okapy kuchenne stworzone z wysokiej klasy materiałów

Większość urządzeń, które znajdują się w naszej ofercie, może pracować w trybie wyciągu lub jako okap kuchenny z pochłaniaczem. Każdy model został wyposażony w energooszczędne oświetlenie LED. Ponadto dzięki wysokiej jakości materiałom, każdy produkt jest łatwy do utrzymania w czystości, a poziom hałasu nie przekracza 61 decybeli. Oprócz najnowszych technologii każdy okap kuchenny z filtrem węglowym charakteryzuje się starannym wykonaniem, eleganckim designem i intuicyjnym sterowaniem. Osobom chcącym zakupić okap kuchenny proponujemy modele o różnych szerokościach.

 

Okapy kuchenne perfekcyjnie dopasowane do potrzeb naszych Klientów

Często słyszymy od naszych Klientów, że chcą oni przede wszystkim, aby w ich kuchniach emanowała świeżość, panował nowoczesny i elegancki klimat, a jednocześnie nie był obciążany ich domowy budżet. Spełniamy ich marzenia.

W naszym sklepie internetowym znajdą oni bowiem jedyne w swoim rodzaju okapy kuchenne, które łączą funkcjonalność i najnowsze rozwiązania technologiczne z doskonałym wyglądem - to wszystko zapewniamy w konkurencyjnych cenach.

Zastanawiacie się Państwo, które okapy kuchenne będą najbardziej odpowiednie – zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy przekażą Państwu cenne wskazówki, które pomogą w dokonaniu wyboru.