• Kategorie
  • Parametry
  • OKAPY KUCHENNE

okapy z pochłaniaczem

Sklep z okapami e-okapy.pl dysponuje pełnym asortymentem okapów kuchennych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. 

Okap z filtrem węglowym powinien być nie tylko funkcjonalny, ale i harmonizować z aranżacją całego pomieszczenia. Podstawowym jego zadaniem jest usuwanie zapachów powstałych przy gotowaniu lub smażeniu, czyli dbanie o świeże, czyste powietrze w całej kuchni. Czym kierować się przy wyborze okapu, aby pracował efektywnie i był przyjemny w użytkowaniu?

Okapy kuchenne – bogactwo stylów, kolorów i kształtów

W naszym sklepie posiadamy bogaty asortyment wysokiej jakości modeli, które doskonale komponują się ze współczesnymi trendami aranżacji wnętrz. Okapy podsufitowe do montażu w przestronnych, otwartych kuchniach mogą stanowić także doskonałe źródło światła. Okapy przyścienne są wygodne i dostarczają wielu możliwości aranżacyjnych. Na przykład okap ukośny to duży, wielopłaszczyznowy projekt, wykorzystujący wysokiej jakości materiały i estetyczne wykończenia. Okapy wyspowe są z kolei wybierane najczęściej przez posiadaczy niewielkich kuchni. Z tego typu urządzeń polecamy modele w kształcie imponującej tuby. Okapy do zabudowy oraz podszafkowe, inaczej zwane teleskopowymi, sprawdzą się natomiast idealnie w miejscach, gdzie liczy się każdy centymetr. Pracują cicho i wydajnie, a przy tym pozostają niewidoczne.

Nowoczesność, oszczędność, wygoda

Większość urządzeń, które znajdują się w naszej ofercie, może pracować w trybie wyciągu lub jako okap z pochłaniaczem. Każdy model został wyposażony w energooszczędne oświetlenie LED. Ponadto dzięki wysokiej jakości materiałom każdy produkt jest łatwy do utrzymania w czystości, a poziom hałasu nie przekracza 61 decybeli. Oprócz najnowszych technologii każdy okap kuchenny z filtrem węglowym charakteryzuje się starannym wykonaniem, eleganckim designem i intuicyjnym sterowaniem. Osobom chcącym zakupić okap kuchenny proponujemy modele o szerokości 50 lub 60 cm.

Chcieliby Państwo zachować w swojej kuchni świeżość, nowoczesny klimat, a przy tym nie nadwyrężyć domowego budżetu? W naszym sklepie internetowym oferujemy okapy kuchenne, które łączą funkcjonalność i najnowsze rozwiązania technologiczne z doskonałym wyglądem, a to wszystko w konkurencyjnych cenach. Zapraszamy do kontaktu.