• Kategorie
  • Szukaj
  • OKAPY CZARNE

Czarne okapy kuchenne

Asortyment naszego sklepu obejmuje wysokiej jakości okapy kuchenne w kolorze czarnym. Proponujemy urządzenia sprawdzonych i doświadczonych marek. Wszystkie oferowane sprzęty charakteryzują się eleganckim, stylowym wyglądem oraz przede wszystkim dużą wydajnością, dzięki której są w stanie bez trudu sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Prezentowane okapy czarne zostały wyposażone w energooszczędne oświetlenie LED, aluminiowe filtry, które można myć w zmywarce, a także ergonomiczne przyciski do sterowania. Produkty dostępne są w wielu szerokościach (od 31 do 90 cm), dzięki czemu sprawdzą się nawet w małych kuchniach.

Funkcjonalny i stylowy okap kuchenny czarny

Proponowane modele są produkowane w oparciu o najbardziej aktualne rozwiązania, które sprawiają, że okapy czarne pracują bardzo cicho, skutecznie oczyszczając powietrze i zapobiegając osadzaniu się pary wodnej na meblach. Cechują się dużą funkcjonalnością i są wzbogacone o różne innowacje technologiczne, dodatkowo zwiększające ich efektywność. Ponadto wyjątkowo estetyczny wygląd produktów gwarantuje, że każdy okap kuchenny czarny może być prawdziwą ozdobą kuchni.

Okapy czarne wyspowe, podsufitowe, do zabudowy i inne

Nasz sklep posiada na sprzedaż szeroki wybór okapów różnego rodzaju, dzięki czemu każdy klient może wybrać model najlepiej odpowiadający jego preferencjom. Dostępne są u nas okapy przyścienne (zwane też kominowymi), które są instalowane nad płytą kuchenną przy ścianie. Proponujemy modele tradycyjne (w kształcie litery T), w formie tub, prostokątów oraz skośne. Nasz asortyment obejmuje też okapy kuchenne czarne wyspowe, które są przytwierdzane do sufitu nad kuchenką oddaloną od ściany. Są bardzo dekoracyjne, a przy tym wydajne – mogą być wykorzystywane jako pochłaniacze bez konieczności podłączania do wentylacji. Z kolei proponowane przez nas okapy do zabudowy, montowane w szafkach kuchennych, sprawdzą się w szczególności w otwartych kuchniach, których wystrój jest skomponowany z meblami salonowymi. Naszą ofertę uzupełniają modele podsufitowe. Każdy tego rodzaju okap kuchenny czarny można zamontować nad wolnostojącą płytą kuchenną bezpośrednio do sufitu lub też w suficie podwieszanym.