• OKAPY BIAŁE

Piękne i funkcjonalne okapy białe

Szeroka oferta sklepu internetowego obejmuje różne modele okapów w kolorze białym. Każdy dostępny w asortymencie okap kuchenny biały jest najwyższej jakości sprzętem, wykonanym z wysokogatunkowych materiałów i komponentów. Proponujemy urządzenia pochodzące wyłącznie od renomowanych producentów. Innowacyjne rozwiązania technologiczne, solidne i trwałe materiały oraz wyjątkowo elegancki design sprawiają, że wszystkie oferowane modele sprawdzą się w każdej kuchni, zachowując wysoką funkcjonalność i estetyczny wygląd przez wiele lat.

Okap kuchenny biały do każdego domu

Oferowane okapy są dostępne w różnych szerokościach – od 31 do aż 90 cm, co sprawia, że z powodzeniem można je zamontować również w niewielkim pomieszczeniu. Charakteryzują się klasą energetyczną C. Występują w dwóch prędkościach pracy (3 i 4). W zależności od modelu, są sterowane elektronicznie, mechanicznie lub dotykowo. W naszym asortymencie można znaleźć okapy białe wyspowe, sufitowe, przyścienne oraz do zabudowy.

Okapy do zabudowy, przyścienne i inne

Modele okapów do zabudowy są instalowane w kuchennych szafkach. Stanowią polecane rozwiązanie w przypadku kuchni otwartych, których wystrój komponuje się z wyposażeniem i umeblowaniem salonu. Z kolei dostępne w naszej ofercie okapy białe kominowe (inaczej przyścienne) są przeznaczone do instalacji nad płytą kuchenną przy ścianie. W asortymencie posiadamy modele tubowe, skośne, prostokątne oraz w kształcie litery T. Urządzenia wyspowe mocowane do sufitu nad stanowiskiem kuchennym oddalonym od ściany są bardzo stylowe i zarazem wydajne. Mogą być bez przeszkód stosowane jako pochłaniacze, bez konieczności podłączania ich do systemu wentylacji. Proponowane przez nas okapy podsufitowe (zwane też sufitowymi) są przeznaczone natomiast do instalacji nad płytą kuchenną wolnostojącą, bezpośrednio do sufitu zwykłego lub podwieszanego. W tym drugim przypadku uzyskuje się efekt ukrycia okapu. Jest to szczególnie polecane rozwiązanie do nowoczesnych, minimalistycznych kuchni.