• OKAPY PRZYŚCIENNE 60 CM

Okapy przyścienne 60 cm

Okapy przyścienne 60 cm świetnie nadają się do kuchni o mniejszym lub średnim metrażu i powinny być stosowane do kuchenek lub płyt o wymiarach do 60 cm. Modele dostępne w naszej ofercie wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz korzystnymi cenami. Doskonale sprawdzają się podczas codziennego gotowania, znacznie je ułatwiając oraz zwiększając komfort przebywania w kuchni. Pochłaniają parę, wilgoć, a także dym czy intensywne zapachy. Nasze okapy przyścienne 60 cm są przy tym bardzo stylowe i uniwersalne, dlatego można z powodzeniem dopasować je do rożnych wystrojów. To wyjątkowo funkcjonalny sprzęt AGD, który jest niezwykle przydatny w kuchni.

Okapy przyścienne 60 cm – funkcjonalność

Okapy przyścienne 60 cm z naszej oferty są wykonane z materiałów najwyższej jakości – stali nierdzewnej, szkła hartowanego oraz wytrzymałych tworzyw sztucznych. Dzięki temu przez długi czas zachowują idealny stan. Doskonale znoszą nawet intensywne użytkowanie. Są do tego łatwe w utrzymaniu w czystości – filtry aluminiowe można myć w zmywarce. Ich parametry techniczne powodują że są ekonomiczne i skuteczne w działaniu.

Okapy przyścienne 60 cm pozwalają utrzymać idealną wilgotność powietrza w pomieszczeniu. Pochłaniają parę oraz dym z gotujących się potraw. Filtry aluminiowe zatrzymują tłuste opary, nie dopuszczając do ich osadzania się na innych powierzchniach. Sprzęt pochłania także intensywne zapachy, co doskonale sprawdza się w przypadku otwartych kuchni. Co więcej, większość naszych modeli działa bardzo cicho, co zwiększa komfort użytkowania. Okapy przyścienne 60 cm posiadają również dodatkowe funkcje, jak np. podświetlenie LED, zdalne sterowanie ,itp.

Okapy przyścienne 60 cm – stylowy wygląd

Okapy przyścienne 60 cm z naszej oferty wyróżniają się gustownym designem. Są nie tylko funkcjonalnym sprzętem, ale też estetycznym dodatkiem. Proponujemy szeroki wybór rozmaitych modeli – standardowych, wertykalnych i T-line. Wśród nich znaleźć można proste, minimalistyczne wzory, a także opcje o bardziej ekstrawaganckim designie. Większość jest dostępna w różnych wariantach kolorystycznych.

Okapy przyścienne 60 cm prezentują się bardzo elegancko i ekskluzywnie, a przy tym nie mają wygórowanych cen. Ponieważ są wykonane z odpornych materiałów, zachowują swój piękny wygląd przez długi czas. Można z powodzeniem wkomponować je w różne aranżacje – zarówno te bardziej nowoczesne, jak i klasyczne.

Okapy przyścienne 60 cm – montaż

Okapy przyścienne 60 cm możemy podłączyć do wyciągu kominowego lub w przypadku braku takiej możliwości przy zastosowaniu filtrów węglowych używać w trybie pochłaniacza. Dzięki ich konstrukcji montaż jest stosunkowo łatwy.

Okapy przyścienne 60 cm należy zakładać w odległości od 45 cm (modele wertykalne) do 70 cm od kuchenki. Powinny być zamontowane na takiej wysokości, by dorośli domownicy mieli komfort ich użytkowania.


Masz jakieś pytania? Potrzebujesz porady?
Nasz wykwalifikowany zespół pomoże Ci w wyborze idealnego okapu przyściennego 60 cm!
Zadzwoń na numer: 600 917 917 lub wyślij wiadomość e-mail na adres: sklep@e-okapy.pl.