• OKAPY NA LINKACH

Okapy wyspowe wiszące

Okapy wyspowe wiszące na linkach to niezwykle oryginalny sprzęt, który idealnie sprawdza się w nowocześnie urządzonych kuchniach. Urządzenia tego typu działają w trybie zamkniętym z wykorzystaniem filtrów węglowych, dlatego da się je zamontować w każdym miejscu. Wyróżniają się ciekawym wyglądem – są przymocowane do sufitu za pomocą stalowych linek. Dzięki temu zupełnie nie przypominają okapu. Stylowo uzupełniają nawet najbardziej eleganckie aranżacje. Przy tym okapy wyspowe wiszące nadal są niezwykle funkcjonalne i ułatwiają codzienne gotowanie. Pomagają zachować optymalną wilgotność powietrza w pomieszczeniu, a także neutralizują zapachy i tłuste opary powstające podczas gotowania.

Okapy wyspowe wiszące – funkcjonalność

Okapy wyspowe wiszące są dedykowane do nowocześnie urządzonych kuchni z wyspą w centrum pomieszczenia. Nasz sprzęt jest produkowany z wysokiej jakości materiałów. Wykorzystujemy nierdzewną stal, szkło hartowane oraz laminaty.

Okapy wyspowe wiszące chociaż nie są podłączone do wyciągu kominowego, doskonale się sprawdzają. Szybko odprowadzają parę i wilgoć. Filtry aluminiowe zatrzymują tłuste opary, zapobiegając ich osadzaniu na się na pobliskich przedmiotach. Filtry węglowe dodatkowo pochłaniają wszystkie zapachy powstające podczas gotowania.

Wybrane okapy wyspowe wiszące posiadają również szereg dodatkowych udogodnień. Można je sterować zdalnie, a niektóre automatycznie uruchomiają się po wykryciu pary, a także mają funkcję timera. Większość ma wmontowane regulowane oświetlenie LED, które ułatwia przygotowywanie posiłków po zmroku.

Okapy wyspowe wiszące – wyjątkowy wygląd

Okapy wyspowe wiszące wyróżniają się swoim nietypowym wyglądem. Modele dostępne w naszej ofercie prezentują się bardzo lekko i wdzięcznie. Cienkie stalowe linki sprawiają wrażenie, że urządzenie wygląda jakby unosiło się w powietrzu. Dzięki temu takie okapy nie przytłaczają wizualnie pomieszczenia, nawet jeśli są zawieszone w jego centrum. Modny, prosty design sprawia, że można je swobodnie dopasować do każdej aranżacji. Pomimo niedużych rozmiarów są niezwykle skuteczne.

Okapy wyspowe wiszące wyraźnie różnią się od klasycznych instalacji tego typ. Można je pomylić z designerską lampą! To idealne rozwiązanie dla osób, które przywiązują dużą wagę do designu i gustują w idealnie urządzonych wnętrzach.

Okapy wyspowe wiszące – montaż

Okapy wyspowe wiszące montuje się na jednym lub dwóch panelach przewiercanych do sufitu. Sprzęt działa bez wyciągu kominowego, dlatego można założyć go w dowolnym miejscu. Dzięki temu montaż jest o wiele łatwiejszy. Okapy wyspowe wiszące można z powodzeniem zamontować bez pomocy fachowców. Ich mocowanie zapewnia że są całkowicie bezpieczne i wygodne w użytkowaniu.

Masz jakieś pytania? Potrzebujesz porady?
Nasz wykwalifikowany zespół pomoże Ci w wyborze idealnego okapu wyspowego wiszącego!
Zadzwoń na numer: 600 917 917 lub wyślij wiadomość e-mail na adres: sklep@e-okapy.pl.