• OKAPY PRZYŚCIENNE 90 CM

Okapy przyścienne 90 cm

Okapy przyścienne 90 cm ze względu na swoje wymiary lepiej sprawdzą się w kuchniach o większym metrażu. W naszej ofercie proponujemy modele, które są nie tylko funkcjonalne, ale też wyjątkowo estetyczne. Doskonale sprawdzają się w kontrolowaniu wilgotności powietrza oraz pochłanianiu pary i zapachów gotowania, a przy tym pięknie dopełniają wystrój kuchni.Okapy przyścienne 90 cm, pomimo sporych wymiarów, mogą nadal wyglądać stylowo i lekko. Produkty dostępne w naszym sklepie są wykonane z najwyższej jakości materiałów, a przy tym mają wyjątkowo korzystne ceny.

Okapy przyścienne 90 cm – funkcjonalność

Okapy przyścienne 90 cm na pewno powinny być montowane przy płytach elektrycznych, gazowych lub indukcyjnych o wymiarach od 70cm do 90 cm. Zamontowanie okapu o mniejszych rozmiarach od rozmiaru płyty może spowodować słabszą efektywność jego działania. Natomiast posiadanie płyty 60 cm nie eliminuje zamontowania okapu 90 cm , taki zestaw znakomicie będzie radził sobie w każdej kuchni. Okapy przyścienne 90 cm w wysokim stopniu wchłaniają parę oraz dym z gotowanych/smażonych potraw. Dodatkowy aluminiowy filtr neutralizuje tłuste opary, a filtr węglowy ( montowany w przypadku niemożliwości podłączenia okapu do wentylacji) – intensywne zapachy wydzielające się podczas przygotowywania jedzenia.

Okapy przyścienne 90 cm z naszej oferty posiadają dodatkowe funkcje, jak np. podświetlenie LED , timer czy zdalne sterowanie za pomocą małego pilota. Są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, szkła hartowanego i wytrzymałych tworzyw sztucznych co zapewnia długie bezawaryjne działanie nawet przy intensywnym użytkowaniu. Wyróżniają się także wyjątkowo cichą pracą.

Okapy przyścienne 90 cm – stylowy wygląd

Okapy przyścienne 90 cm mimo większych rozmiarów nadal mogą prezentować się delikatnie i estetycznie. W naszej ofercie można znaleźć rozmaite modele – klasyczne, wertykalne, a także T-line. Proponujemy warianty w różnych stylach. Coś dla siebie znajdą fani minimalizmu, osoby zafascynowane nowymi trendami, ale też miłośnicy bardziej ekstrawaganckich, designerskich form. Każdy z naszych produktów jest dostępny w przynajmniej dwóch wariantach kolorystycznych.

Okapy przyścienne 90 cm są bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Filtry aluminiowe można z powodzeniem myć w zmywarce. Dzięki temu sprzęt zawsze korzystnie się prezentuje, w pełni ukazując swoją estetykę.

Okapy przyścienne 90 cm – montaż

Okapy przyścienne 90 cm podłącza się do wyciągu kominowego lub w przypadku braku takiej możliwości przy wykorzystaniu filtra węglowego może on działać w trybie pochłaniacza. Ze względu na to, że sprzęt o takich gabarytach jest nieco cięższy, musi być odpowiednio zamontowany .

Okapy przyścienne 90 cm montuje się w odległości ok 50-70 cm od kuchenki. Modele wertykalne powinny wisieć na wysokości ok 50cm . Zalecana wysokość montowania danego okapu jest podana w instrukcji obsługi . Przy montażu warto zwrócić uwagę na to, by sprzęt był na takiej wysokości, by nie sprawiał niedogodności podczas użytkowania.

Masz jakieś pytania? Potrzebujesz porady?
Nasz wykwalifikowany zespół pomoże Ci w wyborze idealnego okapu przyściennego 90 cm!
Zadzwoń na numer: 600 917 917 lub wyślij wiadomość e-mail na adres: sklep@e-okapy.pl.