• Okapy wyspowe

Okapy wyspowe

Okapy kuchenne wyspowe – co warto o nich wiedzieć?

Okapy wyspowe montuje się generalnie do sufitu, nad stanowiskiem kuchennym, które jest oddalone od ściany. Wyposażone są w wydajne turbiny, dzięki czemu mogą być stosowane jako pochłaniacze bez podłączenia do wentylacji. To wszystko sprawia, że okapy wyspowe uważane są za niebywale funkcjonalne, o czym zawsze przekonują się ich użytkownicy.  

Jakie zalety posiadają typowe okapy wyspowe?

Standardowy okap wyspowy jest urządzeniem łatwym w obsłudze i bardzo praktycznym, o czym już wspominaliśmy. Podobnie jak okap sufitowy nie sprawia trudności w czyszczeniu i konserwacji swojemu właścicielowi. Pracując niebywale cicho, nie wpływa negatywnie na komfort przebywania w kuchni. Umożliwia zdalne sterowanie, przez co jest często zamawiany przez właścicieli dom pasywnych, którzy cenią sobie możliwość obsługi tego produktu z odległości. Akcesoria do tego urządzenia możecie Państwo także zakupić w naszym sklepie. Okapy wyspowe sprzedawane przez naszą firmę, posiadają inne zalety, o których opowiedzą Państwu nasi fachowcy. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości.  

Okapy wyspowy sposobem na eleganckie wnętrze

Najważniejszą funkcją, jaką pełnią okapy wyspowe jest niwelowanie nieprzyjemnych zapachów, wydobywających się podczas gotowania. Podobnie zresztą rzecz się ma w przypadku okapów tj. okapy sufitowe, okapy Maan, okapy teleskopowe, czy też okapy kuchenne kominowe. Generalnie każde okapy kuchenne. Należy jednak pamiętać, że okapy wyspowe pełnią także funkcję reprezentatywną, estetyczną. Dzięki proponowanym przez nas rozwiązaniom, kuchnia zyska dodatkowo nieprzeciętny, stylowy wygląd, a przyrządzanie potraw stanie się przyjemniejsze. Okap kuchenny wyspowy wyróżnia eleganckie wzornictwo, dzięki czemu po zamontowaniu sprzętu stanowi wyjątkowy element uzupełniający aranżację wnętrza. Umieszcza się go pod sufitem nad kuchenną wyspą, która montowana jest najczęściej na środku pomieszczenia lub rozdziela kuchnię od salonu czy jadalni.

Okapy wyspowe – najwyższej klasy technologia zapewniająca świeże powietrze

Proponowane Państwu okapy wyspowe to przede wszystkim najwyższa jakość widoczna w każdym milimetrze tych urządzeń. Okapy wyspowe mogą zostać podłączone zarówno do wyciągu wentylacyjnego, jak i pracować w tak zwanym trybie pochłaniacza. W pierwszym i w drugim przypadku urządzenie pracuje cicho, nie zakłócając spokoju domowników i gości. Do ich produkcji producent stosuje bezpieczne materiały wysokiej klasy. Dzięki temu dostarczane przez nas okapy kuchenne wyspowe łatwo się czyszczą, są odporne na wysokie temperatury i wilgoć. Nowoczesne technologie pozwalają na sterowanie urządzeniem z poziomu użytkownika, za pomocą wygodnego pilota.

Serdecznie zachęcamy do przejrzenia naszej pełnej oferty na wyposażenie kuchni. Jesteśmy przekonani, że będziecie Państwo w pełni usatysfakcjonowani z zakupu ergonomicznych oraz stylowych rozwiązań, które ułatwią przyrządzanie smacznych posiłków i umilą celebrowanie wspólnych chwil przy kuchennym stole.