• Okap wyspowy Malwa 39 cm złoty połysk + szkło Maan

Symbol: OMAL39HEKW.S3.IN.SA2.ZL3.KSB_EO

Okap wyspowy Malwa 39 cm w kolorze złoty połysk New Gold ze szklaną klapą

Sterowanie
Elektroniczne z wyświetlaczem LCD + pilot
Oświetlenie
Pasek LED
Klasa energetyczna
A
Wydajność maksymalna [m3/h]
720
Głośność max [dB(A)]
65
Tryb pochłaniacza - dodatkowo wymagane
2 filtry FDUEEL
2699.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Dostępny
Zostaw telefon

 
Okap wyspowy MAAN Malwa 39 złoty o średnicy 39 cm i wysokości (min/max): 80 – 107 cm. Jest sterowany elektronicznie i posiada funkcjonalny wyświetlacz LCD. Dodatkowo możemy nim sterować za pomocą pilota. Wyposażony został w najnowszą turbinę 47SQ, dzięki której osiąga wydajność 720 m3/h i klasę energetyczną A.
Okap od spodu wykończony jest szklaną klapą z paskami LED.

image

Może pracować jako wyciąg lub w obiegu zamkniętym jako pochłaniacz - wymagana jest do tego instalacja filtra węglowych FDUEEL.
Filtr aluminiowy przeciwtłuszczowy, który znajduje się w okapie MAAN Tuba Malwa 39 wyłapuje tłuste drobinki, zapobiegając osadzaniu się tłustego nalotu na meblach i blatach kuchennych. Filtr wykonany z aluminium jest odporny na korozję i przystosowany do wielokrotnego czyszczenia.
Maan Elba 31 czarny

Wygodne sterowanie

Łatwe w użyciu sterowanie elektroniczne z wyświetlaczem LCD umożliwia szybkie ustawienie prędkości. Okapem sterować też można za pomocą pilota dodanego w zestawie. Pilot daje możliwość sterowania pracą z każdego miejsca w pomieszczeniu. Dodatkowo wpływa na komfort użytkowania, nie musimy dotykać okapu żeby nim sterować. 4 stopnie ustawienia prędkości pozwolą dostosować idealną moc okapu MAAN Tuba Malwa 39 do własnych potrzeb.

Oświetlenie LED

Okap MAAN Tuba Malwa 39 jest wyposażony w paski LED, które zapewnia doskonale oświetlenie płyty kuchennej i jej bezpośredniej okolicy. W porównaniu z innymi systemami oświetlenie LED jest wyjątkowo ekonomiczne. Emituje światło zbliżone do światła naturalnego, zużywa minimalną ilość energii, a ponadto charakteryzuje się wyjątkowo długim (nawet trzykrotnie dłuższym) okresem żywotności. Oświetlenie LED nie tylko oświetla płytę kuchenną, eksponując przygotowywane potrawy, ale również wprowadzą przyjemną atmosferę podczas wieczornych posiedzeń w kuchni.image

Tryb pracy

Okap MAAN Tuba Malwa 39 może pracować w dwóch trybach – tryb wyciągu drogą kanału wentylacyjnego, jak również jako pochłaniacz poprzez zastosowanie filtrów węglowych FDUEEL. Idealne rozwiązanie w sytuacjach w których nie ma możliwości podłączenie okapu do kanału wentylacyjnego.
 
Cicha praca okapu MAAN Tuba Malwa 39 jest ważna szczególnie w przypadku kuchni otwartych na salon. Praca okapu nie zaburza wówczas komfortu użytkowania pomieszczenia.
W skrócie:

image

Sterowanie zdalne (pilot)

Sterowanie zdalne jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcieliby kontrolować pracę okapu z odległości. Pilot daje możliwość sterowania pracą oraz oświetleniem z każdego miejsca w pomieszczeniu. Dodatkowo wpływa na komfort użytkowania, nie musimy dotykać okapu żeby nim sterować.
image


Oświetlenie LED

Oświetlenie w kuchni, zwłaszcza nad płytą kuchenną, ma duże znaczenie. Jasna barwa, dużo światła i energooszczędność to główne zalety zastosowania technologii LED. Żywotność żarówek LED wynosi nawet 100 tysięcy godzin.

 
image

Praca w trybie pochłaniacza

Okap w trybie pochłaniacza doskonale sprawdzi się w każdej kuchni, a szczególnie tam gdzie nie mamy możliwości podłączenia go do systemu wentylacyjnego. Okap działa wtedy w systemie zamkniętym. Zapachy powstające podczas gotowania zasysane są i filtrowane przez zestaw filtrów tłuszczowych. Następnie aktywne filtry węglowe oczyszczają powietrze, które trafia z powrotem do pomieszczenia. Należy pamiętać o wymianie filtrów węglowych raz na pół roku.
image

Łatwe czyszczenie

Użyte w okapie materiały są łatwe do utrzymania w czystości.
image


Cicha praca

Cicha praca okapu jest ważna szczególnie w przypadku kuchni otwartych. Praca okapu nie zaburza komfortu użytkowania pomieszczenia.
image


Okap w trybie wyciągu

Tryb pracy wyciągu wymaga podłączenia okapu do systemu wentylacyjnego. Powietrze, które trafia do okapu, jest filtrowane i usuwane z pomieszczenia przez komin wentylacyjny.
Kolor Złoty
Typ okapu Wyspowy
Szerokość 39 cm
Tryb pracy Wyciąg lub pochłaniacz (wymagany filtr węglowy)
Wykończenie Stal lakierowana/szkło hartowane, Szkło hartowane
Liczba prędkości pracy 4
Wyposażenie Booster, Pilot, Timer
Średnica wylotu powietrza [mm] 150
Gwarancja [m-cy] 24
Dostępne kolory Złoty
Dostępne wymiary 39 cm

Instrukcja PDF Document

 

Karta Produktu PDF Document

 

Etykieta energetyczna PDF Document

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.