• Filtr do okapu

Filtr do okapu

Nie tylko okapy kuchenne

Okapy kuchenne są elementami wyposażenia kuchni, które mają za zadanie skutecznie usuwać nieprzyjemne zapachy, dym, wilgotne powietrze z pomieszczenia. Aby mogły być użytkowane przez wiele lat powinny być należycie czyszczone i konserwowane. Potrzebne do tego są akcesoria do okapów kuchennych, które wydłużą czas ich użytkowania i umożliwią poprawę ich wydajności, którą Państwo możecie wykonać w domowym zaciszu. Jednym z urządzeń, które może się Państwu przydać jest filtr do okapu.

Za co odpowiada filtr do okapu?

Filtry usuwają zapachy powstające podczas gotowania. W zależności od intensywności użytkowania i stopnia zabrudzenia, filtry należy wymieniać co kilka miesięcy.

Filtr do okapu – rodzaje

W naszych asortymencie możecie Państwo znaleźć m.in:

·       filtr przeciwtłuszczowy do okapu– wykonany z aluminium, łatwy do mycia.

·   filtr węglowy do okapu– tworzony przez niewielkie kuleczki węgla aktywnego jest również produktem niesprawiającym problemów z regularną pielęgnacją.

W razie wątpliwości związanych z wyborem filtrów do okapów, zachęcamy do konsultacji, gdyż wymienne akcesoria do okapów kuchennych posiadają różne kształty oraz wymiary i należy je dobrać do posiadanego modelu. 

Akcesoria do okapów kuchennych - pilot do okapu

Okapy kuchenne z pilotem stanowią udogodnienie dla użytkowników, którzy cenią sobie ergonomię w kuchni, dla osób o ograniczonej sprawności fizycznej lub o niskim wzroście. Pilot ułatwia sterowanie wszystkimi dostępnymi funkcjami, takimi jak włączanie, wyłączanie, oświetlenie oraz timmer. Do obsługi modeli najnowszej generacji z energooszczędnym, oświetleniem LED-owym sprawdzi się nasz pilot RGB, za pomocą którego można sterować zarówno natężeniem światła, jak i kolorystyką. Wszystkie piloty do okapów są poręczne, lekkie i mają czytelne, estetyczne przyciski.

Proponowany Państwu pilot do okapu doskonale sprawdzi się w nowoczesnych kuchniach, wyposażonych w wiele rozwiązań typowych dla budownictwa pasywnego. Umożliwia zdalne sterowanie okapem z dowolnego miejsca.  

Pozostałe akcesoria do okapów kuchennych

Żarówki, elementy montażowe, a także środki do czyszczenia – wszystkie fundamentalne akcesoria są dostępne w ofercie naszego sklepu. Zachęcamy do zapoznania się z nimi i kontakt w przypadku pytań.

Szeroki wybór filtrów do okapów i innych akcesoriów

Zachęcamy Państwo do zapoznania się z pozostałymi elementami naszej oferty. Gdybyście Państwo chcieli dowiedzieć się coś więcej o dostępnych w naszym asortymencie akcesoriach do okapów – prosimy o kontakt z naszymi pracownikami, którzy doradzą Państwu najlepsze rozwiązanie. Dzięki temu zakupione okapy kuchenne będą prawidłowo działały przez wiele lat i stanowiły jeden z fundamentalnych elementów wystroju Państwa kuchni, a Państwo zyskacie pewność, że zainwestowane przez Was pieniądze w wybrany produkt się po prostu opłaciły. Państwa satysfakcja z zakupów jest motywacją i celem naszych działań.