• OKAPY WKŁADY 50 CM

Okapy wkłady 50 cm – zastosowanie i charakterystyka

Okapy wkłady 50 cm cieszą się coraz większą popularnością. Decydują się na nie osoby, które szukają urządzenia do mniejszej kuchni, jak i te, które pragną kupić nowoczesny okap niewielkich rozmiarów który zabudowany w szafce kuchennej nie będzie widoczny w kuchni . Poniżej prezentujemy najważniejsze parametry okapów do zabudowy 50 cm!

Okapy wkłady 50 cm to urządzenia, które wcale nie muszą być mniej wydajne od swoich większych odpowiedników. Przy wyborze warto wziąć pod uwagę szereg różnych parametrów. Kluczowe są wydajność okapu, sposób zamontowania ( tryb wyciągu lub pochłaniacza), rodzaj filtrów, sposób sterowania, design, jak i kultura pracy.

Okap wkłady 50 cm – cyrkulacja powietrza w dobrym stylu

Okap wkłady 50 cm – kto jeszcze kilka ładnych lat temu pomyślałby, że tak niewielkie okapy są w stanie zapewnić całkiem duże możliwości. Współcześnie produkowane okapy do zabudowy 50 cm (jak i te dostępne w innych rozmiarach) mają wiele nowoczesnych rozwiązań i funkcji. Dodatkowo cechują się dużą wydajnością .

Potrzebną efektywność przetwarzanego powietrza dobiera się przy uwzględnieniu kubatury pomieszczenia. Wydajność okapu do zabudowy 50 cm dla standardowej kuchni o metrażu nieprzekraczającym 10 m2 i kubaturze ok 25m3 powinna zapewnić kilkukrotne przefiltrowanie powietrza w ciągu godziny . W rezultacie na nietuzinkowy okap wkład 50 cm można zdecydować się, mając zarówno małych, jak i średnich rozmiarów kuchnię!

Okapy wkłady 50 cm a większe rozwiązania

Większe okapy często wiążą się z problemem odpowiedniego zaaranżowania przestrzeni. Z pewnością nie można tego powiedzieć o prezentowanych produktach. Ogromną zaletą są niewielkie rozmiary. Niemniej jednak okapy wkłady 50 cm idealnie nadają się dla osób, które pragną stworzyć wyjątkowe wnętrze. Dzięki możliwości schowania urządzenia w zabudowie kuchennej, taki okap praktycznie w całości pozostanie niewidoczny. Wiele modeli wyposażonych jest w efektowne oświetlenie LED oraz różne gadżety. Wszystko to sprawi, że produkt będzie świetnie spełniał swoje zadanie a jednocześnie zapewni minimalistyczny (ale nie tylko!) styl kuchni.

Ważne parametry przy wyborze okapu do zabudowy 50 cm

Mając dylemat dotyczący tego, jaki okap do zabudowy 50 cm warto wybrać, należy zwrócić uwagę na poszczególne parametry. Poza wydajnością liczy się także kultura pracy. Współczynnik ten mierzony jest w decybelach. Niewielkie okapy do zabudowy 50 cm charakteryzują się niezwykle cichą pracą, co jest ich dodatkową zaletą.

Oprócz tego warto sprawdzić, czy dany model został wyposażony w dodatkowe opcje sterowania np. pilota. Pracę okapu można regulować za pomocą guzików, suwaków, pokręteł lub przycisków i paneli dotykowych. Pod tym względem ostateczny wybór zależy wyłącznie od indywidualnych preferencji.

Masz jakieś pytania? Potrzebujesz porady?
Nasz wykwalifikowany zespół pomoże Ci w wyborze idealnego okapu wkładu 50 cm!
Zadzwoń na numer: 600 917 917 lub wyślij wiadomość e-mail na adres: sklep@e-okapy.pl.