• OKAPY PRZYŚCIENNE 50 CM

Okapy przyścienne 50 cm

Okapy przyścienne 50 cm doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach o skromniejszym metrażu . W naszej ofercie można znaleźć modele, które są niezwykle skuteczne, a do tego pięknie się prezentują. Sprzęt tego typu może gustownie uzupełnić nawet najbardziej nowoczesną, elegancką aranżację.Okapy przyścienne 50 cm dbają o komfortowe warunki w kuchni oraz są funkcjonalnym elementem wyposażenia. Dzięki wielu dodatkowym funkcjom, ułatwiają codzienne gotowanie i umilają czas spędzony w tym miejscu.

Okapy przyścienne 50 cm – funkcjonalność

Okapy przyścienne 50 cm są stosunkowo niewielkie, dlatego są wręcz idealne do kuchni o mniejszym metrażu i powinny być montowane przy kuchenkach lub płytach o wymiarze do 50cm. Pomimo swoich mniejszych wymiarach równie skutecznie pochłaniają parę, wilgoć oraz dym. W naszej ofercie można znaleźć modele wykonane jedynie z najwyższej jakości materiałów, odpornych na rdzę i uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowe filtry aluminiowe zbierają tłuszcz z oparów, dzięki czemu nie osadza się on potem na innych przedmiotach. Filtry węglowe pochłaniają dodatkowo zapachy gotujących się potraw, co jest niezwykle wygodne – szczególnie w przypadku otwartych kuchni.

Okapy przyścienne 50 cm dostępne w naszej ofercie posiadają również wiele dodatkowych funkcji. Podświetlenie LED, zdalne sterowanie czy możliwość dostosowania pozycji sprzętu niezwykle ułatwiają codzienne gotowanie. Nasze produkty do tego pracują bardzo cicho, co jeszcze zwiększa komfort użytkowania.

Okapy przyścienne 50 cm – gustowny wygląd

Okapy przyścienne 50 cm z naszej oferty wyróżniają się gustownym designem. Proponujemy zarówno dyskretne, minimalistyczne modele, jak i bardziej designerskie opcje. Wiele z nich jest dostępnych w różnych wariantach kolorystycznych. Dzięki temu można je idealnie skomponować z wystrojem kuchni.

Oferowane przez nas okapy przyścienne 50 cm są odporne na codzienne użytkowanie, dlatego przez długi czas zachowują jakość. Do tego są też bardzo proste w utrzymaniu w czystości, więc z łatwością można dbać o ich wygląd. Filtry aluminiowe można nawet myć w zmywarce!

Okapy przyścienne 50 cm – montaż

Okapy przyścienne 50 cm montuje się do wyciągu kominowego lub jeżeli nie ma takiej możliwości mogą one pracować w trybie pochłaniacza z użyciem filtrów węglowych. Ich budowa umożliwia prosty i szybki montaż.

Okapy przyścienne 50 cm należy montować w odległości od 45 cm (modele wertykalne) do 70 cm (w przypadku palników gazowych) od kuchenki. Powinny być założone na takiej wysokości, by dorośli domownicy mieli komfort ich użytkowania.

Masz jakieś pytania? Potrzebujesz porady?
Nasz wykwalifikowany zespół pomoże Ci w wyborze idealnego okapu przyściennego 50 cm!
Zadzwoń na numer: 600 917 917 lub wyślij wiadomość e-mail na adres: sklep@e-okapy.pl.