• Okap do zabudowy Tytan 2 400 L 60 cm czarne szkło Maan

Symbol: OTYTP260IEPC.S3CZ.MC.SB_EO

Okap do zabudowy Tytan 60 czarny

Sterowanie
Mechaniczne Push Buttons
Oświetlenie
Pasek LED
Klasa energetyczna
B
Wydajność maksymalna [m3/h]
415
Głośność max [dB(A)]
69
Tryb pochłaniacza - dodatkowo wymagane
2 filtry FDUEEL
449.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Dostępny
Zostaw telefon

Okap kuchenny do zabudowy MAAN Tytan 2 400 L 60 o wydajności 415 m3/h. Może pracować jako wyciąg lub w obiegu zamkniętym jako pochłaniacz - wymagana jest do tego instalacja filtrów węglowych. Ten typ okapu ma szerokie zastosowanie w kuchniach otwartych, których zabudowa skomponowana jest z meblami salonu lub w małych kuchniach, gdzie liczy się każda wolna przestrzeń. Okap jest praktycznie niewidoczny i bardzo dobrze dopasowuje się do pomieszczenia.
Filtr przeciwtłuszczowy, który znajduje się w okapie MAAN Tytan 60 wyłapuje tłuste drobinki, zapobiegając osadzaniu się tłustego nalotu na meblach i blatach kuchennych. Filtr wykonany z aluminium jest odporny na korozję i przystosowany do wielokrotnego czyszczenia a nawet mycia w zmywarce.
Maan Tytan 60 Czarne szkło

Sterowanie 3 stopnie ustawienia prędkości pozwolą dostosować moc okapu MAAN Tytan 60 do własnych potrzeb w zależności od intensywności gotowania.

Oświetlenie LED

Naturalne i przyjemne dla oka oświetlenie w postaci paska LED zastosowane w okapie MAAN Tytan 60 pozwala na komfortowe gotowanie nawet w godzinach wieczornych, bowiem zapewnia doskonale oświetlenie płyty kuchennej i jej bezpośredniej okolicy. W porównaniu z innymi systemami oświetlenie LED jest wyjątkowo ekonomiczne. Emituje światło zbliżone do światła naturalnego, zużywa minimalną ilość energii, a ponadto charakteryzuje się wyjątkowo długim okresem żywotności. Oświetlenie LED nie tylko oświetla płytę kuchenną, eksponując przygotowywane potrawy, ale również wprowadzą przyjemną atmosferę.
 
Maan Tytan 60 Czarne szkło

Tryby pracy

Okap MAAN Tytan 60 może pracować w dwóch trybach – tryb wyciągu (powietrze, które trafia do okapu, jest filtrowane i usuwane z pomieszczenia przez komin wentylacyjny) jak również jako pochłaniacz poprzez zastosowanie filtra węglowego. Idealne rozwiązanie w sytuacjach w których nie ma możliwości podłączenie okapu do kanału wentylacyjnego. Okap działa wtedy w systemie zamkniętym. Zapachy powstające podczas gotowania zasysane są i filtrowane przez zestaw filtrów tłuszczowych. Następnie aktywne filtry węglowe oczyszczają powietrze, które trafia z powrotem do pomieszczenia. Wymagana jest instalacja filtrów węglowych FDUEEL.
 

 

 


image


Oświetlenie LED

Oświetlenie w kuchni, zwłaszcza nad płytą kuchenną, ma duże znaczenie. Jasna barwa, dużo światła i energooszczędność to główne zalety zastosowania technologii LED. Żywotność żarówek LED wynosi nawet 100 tysięcy godzin.

 
image

Praca w trybie pochłaniacza

Okap w trybie pochłaniacza doskonale sprawdzi się w każdej kuchni, a szczególnie tam gdzie nie mamy możliwości podłączenia go do systemu wentylacyjnego. Okap działa wtedy w systemie zamkniętym. Zapachy powstające podczas gotowania zasysane są i filtrowane przez zestaw filtrów tłuszczowych. Następnie aktywne filtry węglowe oczyszczają powietrze, które trafia z powrotem do pomieszczenia. Należy pamiętać o wymianie filtrów węglowych raz na pół roku.
image

Łatwe czyszczenie

Użyte w okapie materiały są łatwe do utrzymania w czystości.
image


Cicha praca

Cicha praca okapu jest ważna szczególnie w przypadku kuchni otwartych. Praca okapu nie zaburza komfortu użytkowania pomieszczenia.
image


Okap w trybie wyciągu

Tryb pracy wyciągu wymaga podłączenia okapu do systemu wentylacyjnego. Powietrze, które trafia do okapu, jest filtrowane i usuwane z pomieszczenia przez komin wentylacyjny.
Kolor Czarny
Typ okapu Do zabudowy
Szerokość 60 cm
Tryb pracy Wyciąg lub pochłaniacz (wymagany filtr węglowy)
Wykończenie Stal lakierowana/szkło hartowane
Liczba prędkości pracy 3
Średnica wylotu powietrza [mm] 150/120
Moc silnika [W] 150 W
Gwarancja [m-cy] 24
Dostępne kolory Czarny
Dostępne wymiary 60 cm

Instrukcja PDF Document

Etykieta Energetyczna PDF Document

Karta Produktu PDF Document

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.