• Kategorie
  • Parametry
  • OKAPY KUCHENNE DO ZABUDOWY

okapy do zabudowy w szafce

Okap do zabudowy montuje się w szafce kuchennej. Okapy do zabudowy mają szerokie zastosowanie w kuchniach otwartych, których zabudowa skomponowana jest z meblami salonu.

okap do zabudowy 60 cm

Okapy do zabudowy występują w kilku szerokościach, dlatego również sprawdzają się w małych kuchniach. Okapy do zabudowy można również obudować płytą gipsową i podwiesić pod sufitem, tworząc niepowtarzalny okap wyspowy. 

 

Okap kuchenny do zabudowy

Podczas urządzania kuchni, obok wysokojakościowych mebli, warto przemyśleć wybór odpowiednich sprzętów elektrycznych. Dziś przede wszystkim w cenie są innowacyjność oraz komfortowe rozwiązania. Z tego względu w naszej ofercie przygotowaliśmy wysokiej klasy okapy do zabudowy, wyprodukowane w oparciu o nowoczesne technologie.

Każdy okap kuchenny do zabudowy cechuje się niezwykłą trwałością, dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów przy produkcji poszczególnych elementów. Przy odpowiedniej eksploatacji oraz regularnej konserwacji, urządzenie będzie służyło przez wiele lat. Okap do zabudowy w szafce ma liczne zalety, m.in. jego cechą jest cicha praca, dzięki czemu nie zakłóca domowej ciszy. Kolejnymi plusami są: energooszczędność, bezawaryjność oraz łatwość obsługi.

Okap do zabudowy 60 cm – uniwersalny rozmiar

Okap do zabudowy stanowi idealne rozwiązanie zarówno w przypadku małych kuchni  w blokach, jak i w otwartych pomieszczeniach mieszkalnych. Jest uniwersalny, świetnie sprawdzi się w przypadku kuchni na wymiar. Mała powierzchnia urządzenia i dopasowane kształty sprawiają, że łatwo można ukryć okap w szafce. Nie będzie on widoczny dla domowników ani gości.

Okap do zabudowy 60 cm można bardzo łatwo dostosować do różnych wymiarów mebli kuchennych. Współcześnie w wielu domach łączy się pomieszczenie kuchenne z salonem lub jadalnią. Ogranicza się wówczas przestrzeń przeznaczoną do przygotowania posiłków na rzecz rekreacyjnej, dlatego okap do zabudowy 60  pozwoli dodatkowo zaoszczędzić potrzebne miejsce. Dyskretnie zamontowane urządzenie nie będzie zakłócało estetyki ani całości aranżacji wnętrza.