• Okap do zabudowy Ares 60 Soft Touch czarny szklana klapa Maan

Okap do zabudowy Ares 60 soft touch czarny Maan

Sterowanie
Elektroniczne Soft Touch + pilot
Oświetlenie
Pasek LED
Klasa energetyczna
B
Wydajność maksymalna [m3/h]
570
Głośność max [dB(A)]
61
Tryb pochłaniacza - dodatkowo wymagane
Filtr FWORNAK
799.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Dostępny
Zostaw telefon

Okap kuchenny do zabudowy MAAN Ares 60 soft touch o wydajności 570 m3/h wykonany jest ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo i wykończony szklaną klapą . Może pracować jako wyciąg lub w obiegu zamkniętym jako pochłaniacz - wymagana jest do tego instalacja filtrów węglowych. Ten typ okapu ma szerokie zastosowanie w kuchniach otwartych, których zabudowa skomponowana jest z meblami salonu lub w małych kuchniach, gdzie liczy się każda wolna przestrzeń. Okap wyposażony jest w sterowanie elektroniczne i pilot.

Filtr przeciwtłuszczowy, który znajduje się w okapie MAAN Ares 60 soft touch wyłapuje tłuste drobinki, zapobiegając osadzaniu się tłustego nalotu na meblach i blatach kuchennych. Filtr wykonany z aluminium jest odporny na korozję i przystosowany do wielokrotnego czyszczenia a nawet mycia w zmywarce.
image

Elektroniczne sterowanie 4 stopnie ustawienia prędkości pozwolą dostosować moc okapu MAAN Ares 60 soft touch do własnych potrzeb w zależności od intensywności gotowania.

Oświetlenie LED

Naturalne i przyjemne dla oka oświetlenie w postaci paska LED zastosowane w okapie MAAN Ares M 60 pozwala na komfortowe gotowanie nawet w godzinach wieczornych, bowiem zapewnia doskonale oświetlenie płyty kuchennej i jej bezpośredniej okolicy. W porównaniu z innymi systemami oświetlenie LED jest wyjątkowo ekonomiczne. Emituje światło zbliżone do światła naturalnego, zużywa minimalną ilość energii, a ponadto charakteryzuje się wyjątkowo długim okresem żywotności. Oświetlenie LED nie tylko oświetla płytę kuchenną, eksponując przygotowywane potrawy, ale również wprowadzą przyjemną atmosferę.
 
image

Tryby pracy

Okap MAAN Ares 60 może pracować w dwóch trybach – tryb wyciągu (powietrze, które trafia do okapu, jest filtrowane i usuwane z pomieszczenia przez komin wentylacyjny) jak również jako pochłaniacz poprzez zastosowanie filtra węglowego. Idealne rozwiązanie w sytuacjach w których nie ma możliwości podłączenie okapu do kanału wentylacyjnego. Okap działa wtedy w systemie zamkniętym. Zapachy powstające podczas gotowania zasysane są i filtrowane przez zestaw filtrów tłuszczowych. Następnie aktywne filtry węglowe oczyszczają powietrze, które trafia z powrotem do pomieszczenia. Wymagana jest instalacja filtrów węglowych FWORNAK/FWOR.
 

 image

 


image


Oświetlenie LED

Oświetlenie w kuchni, zwłaszcza nad płytą kuchenną, ma duże znaczenie. Jasna barwa, dużo światła i energooszczędność to główne zalety zastosowania technologii LED. Żywotność żarówek LED wynosi nawet 100 tysięcy godzin.

 
image

Praca w trybie pochłaniacza

Okap w trybie pochłaniacza doskonale sprawdzi się w każdej kuchni, a szczególnie tam gdzie nie mamy możliwości podłączenia go do systemu wentylacyjnego. Okap działa wtedy w systemie zamkniętym. Zapachy powstające podczas gotowania zasysane są i filtrowane przez zestaw filtrów tłuszczowych. Następnie aktywne filtry węglowe oczyszczają powietrze, które trafia z powrotem do pomieszczenia. Należy pamiętać o wymianie filtrów węglowych raz na pół roku.
image

Łatwe czyszczenie

Użyte w okapie materiały są łatwe do utrzymania w czystości.
image


Cicha praca

Cicha praca okapu jest ważna szczególnie w przypadku kuchni otwartych. Praca okapu nie zaburza komfortu użytkowania pomieszczenia.
image


Okap w trybie wyciągu

Tryb pracy wyciągu wymaga podłączenia okapu do systemu wentylacyjnego. Powietrze, które trafia do okapu, jest filtrowane i usuwane z pomieszczenia przez komin wentylacyjny.
Kolor Czarny
Typ okapu Do zabudowy
Szerokość 60 cm
Tryb pracy Wyciąg lub pochłaniacz (wymagany filtr węglowy)
Wykończenie Stal lakierowana/szkło hartowane
Liczba prędkości pracy 4
Filtr przeciwtłuszczowy Filtr 3 warstwowy
Średnica wylotu powietrza [mm] 150/120
Moc silnika [W] 150 W
Gwarancja [m-cy] 24
Dostępne kolory Czarny
Dostępne wymiary 60 cm

Instrukcja PDF Document

Karta Produktu PDF Document

Etykieta Energetyczna PDF Document

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.