• Okap do zabudowy Ares M 60 Soft Touch złoty połysk Maan

Symbol: OAREP60JFSW.S3.SA.MZL3K_EO

Okap do zabudowy Ares M 60 soft touch złoty połysk Maan

Sterowanie
Elektroniczne Soft Touch + pilot
Oświetlenie
Pasek LED
Klasa energetyczna
B
Wydajność maksymalna [m3/h]
570
Głośność max [dB(A)]
61
999.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Dostępność Dostępny
Zostaw telefon

Okap kuchenny do zabudowy MAAN Ares M 60 soft touch o wydajności 570 m3/h wykonany jest ze stali nierdzewnej. Może pracować jako wyciąg lub w obiegu zamkniętym jako pochłaniacz - wymagana jest do tego instalacja filtrów węglowych. Ten typ okapu ma szerokie zastosowanie w kuchniach otwartych, których zabudowa skomponowana jest z meblami salonu lub w małych kuchniach, gdzie liczy się każda wolna przestrzeń. Okap wyposażony jest w sterowanie elektroniczne i pilot.

Filtr przeciwtłuszczowy, który znajduje się w okapie MAAN Ares M 60 soft touch wyłapuje tłuste drobinki, zapobiegając osadzaniu się tłustego nalotu na meblach i blatach kuchennych. Filtr wykonany z aluminium jest odporny na korozję i przystosowany do wielokrotnego czyszczenia a nawet mycia w zmywarce.
image

Elektroniczne sterowanie 4 stopnie ustawienia prędkości pozwolą dostosować moc okapu MAAN Ares M 60 soft touch do własnych potrzeb w zależności od intensywności gotowania.

Oświetlenie LED

Naturalne i przyjemne dla oka oświetlenie w postaci paska LED zastosowane w okapie MAAN Ares M 60 pozwala na komfortowe gotowanie nawet w godzinach wieczornych, bowiem zapewnia doskonale oświetlenie płyty kuchennej i jej bezpośredniej okolicy. W porównaniu z innymi systemami oświetlenie LED jest wyjątkowo ekonomiczne. Emituje światło zbliżone do światła naturalnego, zużywa minimalną ilość energii, a ponadto charakteryzuje się wyjątkowo długim okresem żywotności. Oświetlenie LED nie tylko oświetla płytę kuchenną, eksponując przygotowywane potrawy, ale również wprowadzą przyjemną atmosferę.
 
image

Tryby pracy

Okap MAAN Ares M 60 soft touch może pracować w dwóch trybach – tryb wyciągu (powietrze, które trafia do okapu, jest filtrowane i usuwane z pomieszczenia przez komin wentylacyjny) jak również jako pochłaniacz poprzez zastosowanie filtra węglowego. Idealne rozwiązanie w sytuacjach w których nie ma możliwości podłączenie okapu do kanału wentylacyjnego. Okap działa wtedy w systemie zamkniętym. Zapachy powstające podczas gotowania zasysane są i filtrowane przez zestaw filtrów tłuszczowych. Następnie aktywne filtry węglowe oczyszczają powietrze, które trafia z powrotem do pomieszczenia. Wymagana jest instalacja filtrów węglowych FWORNAK/FWOR.
 

 image

 


image


Oświetlenie LED

Oświetlenie w kuchni, zwłaszcza nad płytą kuchenną, ma duże znaczenie. Jasna barwa, dużo światła i energooszczędność to główne zalety zastosowania technologii LED. Żywotność żarówek LED wynosi nawet 100 tysięcy godzin.

 
image

Praca w trybie pochłaniacza

Okap w trybie pochłaniacza doskonale sprawdzi się w każdej kuchni, a szczególnie tam gdzie nie mamy możliwości podłączenia go do systemu wentylacyjnego. Okap działa wtedy w systemie zamkniętym. Zapachy powstające podczas gotowania zasysane są i filtrowane przez zestaw filtrów tłuszczowych. Następnie aktywne filtry węglowe oczyszczają powietrze, które trafia z powrotem do pomieszczenia. Należy pamiętać o wymianie filtrów węglowych raz na pół roku.
image

Łatwe czyszczenie

Użyte w okapie materiały są łatwe do utrzymania w czystości.
image


Cicha praca

Cicha praca okapu jest ważna szczególnie w przypadku kuchni otwartych. Praca okapu nie zaburza komfortu użytkowania pomieszczenia.
image


Okap w trybie wyciągu

Tryb pracy wyciągu wymaga podłączenia okapu do systemu wentylacyjnego. Powietrze, które trafia do okapu, jest filtrowane i usuwane z pomieszczenia przez komin wentylacyjny.
Kolor Złota satyna
Typ okapu Do zabudowy
Szerokość 60 cm
Tryb pracy Wyciąg lub pochłaniacz (wymagany filtr węglowy)
Liczba prędkości pracy 4
Filtr przeciwtłuszczowy Filtr 3 warstwowy
Średnica wylotu powietrza [mm] 150/120
Moc silnika [W] 150 W
Gwarancja [m-cy] 24
Dostępne kolory Czarny, Satynowy
Dostępne wymiary 60 cm

Instrukcja PDF Document

Karta Produktu PDF Document

Etykieta Energetyczna PDF Document

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.