• Okapy przyścienne kominowe

Okapy przyścienne kominowe

Popularne okapy przyścienne

Okapy przyścienne, znane są również jako okapy kuchenne kominowe są jednymi z najpopularniejszych rodzajów okapów. Montowane nad płytą kuchenną przy ścianie, posiadają długie kominy, w których znajduje się rura odprowadzająca zanieczyszczone powietrze do szybu wentylacyjnego. 

Różnorodne okapy kuchenne przyścienne

Okapy przyścienne mogą przybierać różne formy. Wyróżniamy te tradycyjne, w kształcie litery T, okapy przyścienne tuby, czy też np. okap przyścienny prostokątny, okap przyścienny skośny.  Wszystkie okapy przyścienne wyposażone są w filtry aluminiowe, które można myć w zmywarce, ciepłe oświetlenie ledowe i ergonomiczne przyciski do sterowania.Kształty okapów są zgodne z aktualnymi trendami, a ich powierzchnia jest łatwo zmywalna, dzięki czemu bez problemu uda się utrzymać urządzenie w czystości. 

Niezawodne okapy przyścienne kominowe i ich montaż

Okapy przyścienne montuje się bezpośrednio do ściany, w której istnieje możliwość podłączenia do systemu wentylacyjnego. Niektóre modele mogą jednak pracować także w trybie pochłaniacza, wykorzystując do oczyszczania powietrza i niwelowania zapachów zestaw filtrów węglowych. Urządzenia umieszcza się z reguły w głębi pomieszczenia kuchennego, gdzie stanowią element aranżacji. Z tego względu każdy okap przyścienny powinien współgrać z całością wnętrza.

Okapy kuchenne przyścienne – szeroki wybór modeli

Okapy przyścienne oferowane przez naszą firmę posiadają innowacyjne rozwiązania technologiczne. Cechują się łatwą i sprawną obsługą oraz bezawaryjnym użytkowaniem. Ich producentami są cenione w Polsce i poza jej granicami marki: okapy Maan oraz okapy Fenu. Mogą je Państwo zakupić w kolorze białym lub czarnym w modelach takich jak np. okap przyścienny Siena Soft 60 cm czarny Maan, okap przyścienny Fenu Rako 60 cm biały, okap przyścienny tuba Elba W 31 cm biały Maan, okap przyścienny Fenu Vado 60 cm biały i wiele innych modeli, które mogą Państwo zobaczyć zapoznając się z naszym pełnym asortymentem.   

Dlaczego warto kupić okapy przyścienne?

Trudno wyobrazić sobie dzisiejszą kuchnię bez okapu. Stanowi on niezbędne urządzenie służące do odsysania pary i pochłaniania zapachów. Na rynku istnieje szeroka gama produktów różnych firm, jednak trudno zdecydować, który okaże się odpowiedni do domu lub mieszkania. Zastanawiając się nad wyborem właściwego sprzętu, należy zwrócić uwagę na typ, jakość wykonania, parametry oraz materiały użyte do produkcji.

Idealny okap przyścienny do kuchni

W naszej ofercie posiadamy liczne okapy przyścienne zbudowane ze stali nierdzewnej, wykończone (w zależności od typu) m.in. szkłem hartowanym. Podczas produkcji poszczególnych elementów urządzeń wykorzystano najtrwalsze materiały i tworzywa odporne na uszkodzenia powstałe w wyniku długiej eksploracji oraz ekspozycji na działanie wysokiej temperatury.

 

Zachęcamy Państwa do kontaktu, celem zaczerpnięcia dodatkowych informacji o tych urządzeniach. Nasi pracownicy doradzą Państwu odpowiedni model do Państwa oczekiwań.