• Okap wyspowy Santina white 80 cm Maan

Okap wyspowy na linkach Santina 80 cm biały LED 3x 3W+Listwa LED RGB ( Oświetlenie dekoracyjne 9 kolorów)

Sterowanie Dotykowe podświetlane Premium + pilot
Oświetlenie LED 3 x 3W + RGB (9 kolorów)
Klasa energetyczna B
Wydajność maksymalna [m3/h] 675
Głośność max [dB(A)] 67
3999.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu Produkt na zamówienie - czas realizacji do 14 dni roboczych
Dostępność Dostępny
Zostaw telefon

Okap wyspowy Maan Santina łączy w sobie nowoczesny design ze starannością i jakością wykonania. Znakomicie sprawdzi się w otwartych kuchniach, użytkownik ma do wyboru 4 prędkości pracy urządzenia. Wykonany z giętego szkła hartowanego wyposażony jest w mocne oświetlenie LED 3x 3W i dodatkowo w oświetlenie dekoracyjne RGB - do wyboru mamy 9 kolorów + efekty świetlne.


image

Sterowanie zdalne (pilot)

Sterowanie zdalne jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcieliby kontrolować pracę okapu z odległości. Pilot daje możliwość sterowania pracą oraz oświetleniem z każdego miejsca w pomieszczeniu. Dodatkowo wpływa na komfort użytkowania, nie musimy dotykać okapu żeby nim sterować.
image

Podświetlane przyciski

Podświetlane przyciski panelu sterowania ułatwiają sterowanie okapem. Nawet w słabo oświetlonym pomieszczeniu z łatwością ustawimy odpowiednią do potrzeb pracę okapu. Stanowią również dodatkowy element dekoracyjny.
image


Oświetlenie LED

Oświetlenie w kuchni, zwłaszcza nad płytą kuchenną, ma duże znaczenie. Jasna barwa, dużo światła i energooszczędność to główne zalety zastosowania technologii LED. Żywotność żarówek LED wynosi nawet 100 tysięcy godzin.

 
image

Praca w trybie pochłaniacza

Okap w trybie pochłaniacza doskonale sprawdzi się w każdej kuchni, a szczególnie tam gdzie nie mamy możliwości podłączenia go do systemu wentylacyjnego. Okap działa wtedy w systemie zamkniętym. Zapachy powstające podczas gotowania zasysane są i filtrowane przez zestaw filtrów tłuszczowych. Następnie aktywne filtry węglowe oczyszczają powietrze, które trafia z powrotem do pomieszczenia. Należy pamiętać o wymianie filtrów węglowych raz na pół roku.
image

Łatwe czyszczenie

Użyte w okapie materiały są łatwe do utrzymania w czystości.
image

Oświetlenie RGB

Oświetlenie RGB pozwala na zmianę koloru światła w okapie kuchennym, by nadać pomieszczeniu odpowiednią atmosferę. Sterowanie oświetleniem odbywa się za pomocą pilota co dodatkowo podnosi komfort użytkowania okapu.
image


Cicha praca

Cicha praca okapu jest ważna szczególnie w przypadku kuchni otwartych. Praca okapu nie zaburza komfortu użytkowania pomieszczenia.image


Funkcja Timer

Funkcja Timer umożliwia zaprogramowanie przez użytkownika automatyczne wyłączenie się okapu po określonym czasie.

Kolor Biały
Typ okapu Wyspowy
Szerokość 80 cm
Tryb pracy Pochłaniacz
Wykończenie Gięte szkło hartowane
Liczba prędkości pracy 4
Wyposażenie Pilot
Gwarancja [m-cy] 24
Dostępne kolory Biały, Czarny

KARTA PRODUKTU PDF Document

 

ETYKIETA ENERGETYCZNA PDF Document

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.