• Okapy teleskopowe

Okapy teleskopowe

Okapy teleskopowe to oszczędność miejsca i estetyczny wygląd w jednym

Okap teleskopowy stanowi doskonałą alternatywę dla standardowych urządzeń pochłaniających. Zapewnia wyjątkową świeżość powietrza, równocześnie ułatwiając planowanie i gospodarowanie miejscem.

Jak są montowane okapy teleskopowe?

Okap teleskopowy montuje się nad kuchenką, zazwyczaj tuż pod górną szafką lub w wolnej przestrzeni występującej w ciągu zabudowy. Jego najważniejszą zaletą jest niewielka, ergonomiczna forma, dzięki której na co dzień nie rzuca się w oczy. Od przodu widoczna jest tylko minimalistyczna, stylowa listwa. Dużym walorem proponowanych przez nas rozwiązań jest możliwość zamontowania okapu teleskopowego zarówno do wentylacji, jak i w trybie pochłaniacza, który działa za pomocą filtrów umieszczanych wewnątrz urządzenia. 

Okapy wysuwany jest niezwykle łatwy w obsłudze

Okap wysuwany (jak również jest określany okap teleskopowy) posiada mechanizm działania opierający się na łatwej w obsłudze szufladzie, którą można wysunąć (stąd druga nazwa tego urządzenia) w trakcie gotowania, a po zakończeniu oczyszczania ponownie ukryć w estetycznym panelu. Do produkcji zastosowano wyłącznie dobre gatunkowo i sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa tworzywa, dzięki czemu otrzymują Państwo trwały oraz starannie wykończony okap wysuwany. Odpowiednio dobrane materiały gwarantują także łatwość w pielęgnowaniu oraz konserwowaniu takiego sprzętu, a tryb pracy urządzenia jest wystarczająco cichy, by umożliwić swobodną rozmowę w jego pobliżu.

Jaki okap teleskopowy będzie odpowiedni do nowoczesnej kuchni?

Tak naprawdę każdy oferowany przez nas okap teleskopowy doskonale wpisuje się w klimat nowoczesnych pomieszczeń kuchennych. Modele oferowane Państwu to okapy Maan, czyli urządzenia pochodzące od renomowanego producenta okapów. Dzięki temu macie Państwo gwarancję, że zakupione produkty są najwyższej klasy i będą służyły przez wiele lat.  

Minimalistyczne okapy teleskopowe

Sprzedawane przez nas okapy teleskopowe wyróżniają się unikalny, minimalistycznym designem. Perfekcyjnie odzwierciedlają aktualne trendy, dzięki czemu z powodzeniem mogą być wykorzystane zarówno w przestronnej, ale minimalistycznej kuchni, jak i mniejszej, ale kompleksowo wyposażonej. I tu, i tu, będą prezentować się okazale, co z pewnością nie umknie uwadze Państwa gości. 

Okapy teleskopowe dostępne w uniwersalnym rozmiarze 

W naszym asortymencie posiadamy okapy teleskopowe o uniwersalnej szerokości 60 cm. Jesteśmy pewni, że w ten sposób unikniecie Państwo wątpliwości, czy okap teleskopowy zmieści się w Waszej kuchni. Dzięki uniwersalnemu rozmiarowi nie będzie to już kłopotem.

Okapy teleskopowe do zamówienia w każdej chwili  

Dzięki naszemu sklepowi internetowemu, możecie Państwo w każdej chwili zakupić okap wysuwany. Zgodnie z maksymą: „Czas to pieniądz” zapewniamy szybką realizację zamówienia. Państwa satysfakcja jest dla nas priorytetem. W razie jakichkolwiek pytań związanych z okapami kuchennymi teleskopowymi (i nie tylko tymi urządzeniami) – prosimy o kontakt.