• Okapy do zabudowy

Okapy do zabudowy

Okapy kuchenne do zabudowy – montaż

Okapy do zabudowy montuje się w szafce kuchennej. W tym przypadku, okapy te znajdują swoje miejsce pośród szafek kuchennych. Pisaliśmy o na naszym blogu w artykule: Okap do kuchni w stylu skandynawskim – jaki wybrać? W jednym z najpopularniejszych obecnie stylów aranżacji pomieszczeń z pewnością odnajdą się również okapy wyspowe oraz okapy kominowe.

Okap kuchenny do zabudowy – zastosowanie

Okapy do zabudowy mają szerokie zastosowanie w kuchniach otwartych, których zabudowa skomponowana jest z meblami salonu. Okap do zabudowy stanowi idealne rozwiązanie zarówno w przypadku małych kuchni w blokach, jak i w otwartych pomieszczeniach mieszkalnych. Jest uniwersalny, świetnie sprawdzi się w przypadku kuchni na wymiar. Mała powierzchnia urządzenia i dopasowane kształty sprawiają, że łatwo można ukryć okap w szafce. Nie będzie on widoczny dla domowników, ani gości. 

Zalety okapów do zabudowy

Okap do zabudowy w szafce ma liczne zalety, m.in. jego cechą jest cicha praca, dzięki czemu nie zakłóca domowej ciszy. Ponadto wszystkie okapy do zabudowy są urządzeniami energooszczędnymi, bezawaryjnymi oraz łatwymi w obsłudze na co dzień.  

Okap kuchenny do zabudowy – podział ze względu na szerokość

Okapy do zabudowy występują w kilku szerokościach. Są to zazwyczaj: 50, 55 i 60 cm. Z tego grona najpopularniejsze, i zarazem najbardziej uniwersalne, są te ostatnie. Wynika to z tego, że pojedynczy okap do zabudowy 60 cm można bardzo łatwo dostosować do różnych wymiarów mebli kuchennych. Współcześnie w wielu domach łączy się pomieszczenie kuchenne z salonem lub jadalnią. Ogranicza się wówczas przestrzeń przeznaczoną do przygotowania posiłków na rzecz rekreacyjnej, dlatego okap do zabudowy 60  pozwoli dodatkowo zaoszczędzić to właśnie potrzebne miejsce. Dyskretnie zamontowane urządzenie nie będzie zakłócało estetyki ani całości aranżacji wnętrza.

Okap kuchenny do zabudowy – co trzeba jeszcze wiedzieć?

Podczas urządzania kuchni, obok wysokojakościowych mebli, warto przemyśleć wybór odpowiednich sprzętów elektrycznych. Dziś przede wszystkim w cenie są innowacyjność oraz komfortowe rozwiązania. Z tego względu w naszej ofercie przygotowaliśmy wysokiej klasy okapy do zabudowy, wyprodukowane w oparciu o nowoczesne technologie. Każdy okap kuchenny do zabudowy cechuje się niezwykłą trwałością, dzięki zastosowaniu wytrzymałych materiałów przy produkcji poszczególnych elementów. Przy odpowiedniej eksploatacji oraz regularnej konserwacji, urządzenie będzie służyło przez wiele lat. Okapy do zabudowy można również obudować płytą gipsową i podwiesić pod sufitem, tworząc niepowtarzalny okap wyspowy.  

Okapy kuchenne do zabudowach, jakich tylko potrzebują nasi Klienci

Okapy kuchenne do zabudowy mogą stać się Państwa nabytkiem. Zachęcamy do skorzystania z naszego bogatego asortymentu modeli okapów w zabudowie. Głęboko wierzymy, że wśród licznych produktów z tego segmentu, znajdziecie Państwo ten idealny dla siebie.